لانچر گوگل نو برای کلیه ی ابزارهای مجهز به اندروید ۴.۱ به بالا منتشر گردید

لانچر گوگل نو برای کلیه ی ابزارهای مجهز به اندروید ۴.۱ به بالا منتشر گردید

لانچر گوگل نو (Google Now) حیات خودش را بر روی نکسوس پنج آغاز نمود و در ماه فوریه راه خودش را به سایز ابزارهای تحت برند نکسوس باز کرد و امروز اپلیکیشن مذکور یک گام فراتر رفته و باز هم ابزارهای بیشتری را زیر بال و پر خودش گرفته است.

از امروز این لانچر بر روی کلیه ی ابزارهایی که تحت اندروید جلی بین یا نسخه های بالاتر عرضه شده و کار می کنند قابل نصب و استفاده است. هر چند قابلیت خاصی به این لانچر اضافه نشده ولی می توان آن را به جد یکی از برترین لانچرهایی که تا کنون برای ابزارهای اندرویدی عرضه گردیده دانست.

عمده ی تمرکز لانچر یاد شده بر مبنای خدمات معروف Google Now‌ بوده و برخی از قابلیت های موجود در آن سبب خاص گشتن آن می شوند، برای مثال با نصب این لانچر گوگل نو جایگاهی دائمی را درسمت چپ صفحه ی خانگی یا هوم اسکرین (Homescreen) تلفن شما پیدا می کند و هر چند پیش از این با گرفتن و کشیدن دکمه ی خانه به بالا می توانستید به این موارد دسترسی داشته باشید ولی دسترسی به آن با یک ژست حرکتی از چپ به راست کار را بسیار ساده تر نموده.

از جمله قابلیت های ارزشمند دیگر می توان به دسترسی به فرمان های صوتی با گفتن کلمه ی Ok Google در هر یک از صفحات هوم اسکرین اشاره نمود. امکان وارد کردن جانمایی های تعریف شده برای هوم اسکرین در لانچر های دیگر به این لانچر نیز در نظر گرفته شده و یکی از اهداف اصلی لانچر دسترسی آسان تر به برخی دیگر از محصولات و سرویس های گوگل است.

در ویدئویی که در ادمه آمده می توانید جزئیات بیشتری را در مورد لانچر یاد شده مشاهده نمائید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Google-Now-Launcher.mp4"]

Google Now Launcher
  • Google Now Launcher
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گوگل
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۲ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato