تماشا کنید: ویدئوی تبلیغاتی جدید اپل برای آیفون فایو اس با تمرکز بر کاربردهای بی شمار این تلفن هوشمند

تماشا کنید: ویدئوی تبلیغاتی جدید اپل برای آیفون فایو اس با تمرکز بر کاربردهای بی شمار این تلفن هوشمند

اپل روز پنجشنبه دست به انتشار ویدئوی تبلیغاتی جدیدی با عنوان رویاها جهت نمایش در شبکه های تلویزیونی زد. محور اصلی ویدئو نمایش قابلیت های کاربردی آیفون فایو اس و اپلیکیشن ها و گجت های بیشماری است که برای آن توسعه داده شده اند.

در شروع ویدئو گروهی را مشاهده می نمایید که با گجتی کوچک متصل شده به آیفون در حال تلاش برای پیش بینی وضعیت آب و هوا هستند، سپس جواهر سازی را می بینید که برای تمرکز و دید بهتر از آیفون مانند یک ذره بین بر روی جواهری که مشغول تزئین آن است استفاده می کند.

مددکاری را می بینید که قصد دارد با مادر و دختری که به زبان دیگری به غیر از انگلیسی سخن می گویند صحبت کند، و از آیفونش برای ترجمه ی صحبت های رد و بدل شده کمک می گیرد. خلبانی که با کمک آیفون ترافیک هوایی را بررسی می کند و در ادامه دامپزشک، آتش نشان و نقاشی را مشاهده می نمایید که هر کدام آیفون را برای بهبود و ساده تر کردن حرفه ی خودشان به کار می گیرند.

اپل در این ویدئوی تبلیغاتی سعی کرده است یکبار دیگر به عموم یادآوری نماید آیفون یک تلفن هوشمند معمولی نیست، بلکه ابزاری قدرتمند است با قابلیت هایی بی شمار که می تواند توانایی های هر کس در هر حرفه ای را افزایش دهد و زندگی را برای همگان ساده تر نماید.

در ادامه از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این ویدئوی تبلیغاتی جدید از اپل بپردازید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Iphone5s-dreams.mp4"]

نظرات ۳۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato