اپل تکذیب کرد: کارمندان سابق بیتس اخراج نمی شوند

اپل تکذیب کرد: کارمندان سابق بیتس اخراج نمی شوند

اپل تکذیب کرد: کارمندان سابق بیتس اخراج نمی شوند

در روزهای گذشته اپل سرانجام بر سر خرید بیتس با این شرکت به توافق رسید و ورود این برند را به شرکتش تایید کرده و تبریک گفت. اما چند روز پیش از آن، اعلام شده بود که شرکت اپل ۲۰۰ نفر از کارمندان بیتس را پس از تکمیل قرارداد مشترک دو شرکت، اخراج می کند. در آن خبر اشاره شده بود آن دسته از کارمندان بیتس که با کارکنان اپل تداخل کاری دارند، از کار بیکار می شوند.

در شایعه مربوط به اخراج، اشاره شده بود که کارمندان دپارتمان های منابع انسانی و حسابداری پس از ادغام دو شرکت اخراج خواهند شد. اما در بیانیه رسمی اپل در تکذیب این خبر اعلام شده، تنها پنج کارمند بیتس بخاطر عدم بازدهی کافی در آن شرکت، از کار در اپل منع می شوند. بر اساس گزارش مجله بیلبورد، تلویحا به کارمندان بخش های منابع انسانی و حسابداری بیتس اخطار داده شده که در سه تا دوازده ماه آینده بیکار خواهند شد، اما در بیانیه اپل اشاره ای به مدت زمان احتمالی بر سر کار ماندن کارمندان بیتس نشده است.

Tom Neumayr -سخنگوی اپل- در این رابطه گفته که:

«ما از ورود بیتس به بدنه اپل بسیار هیجان زده هستیم و برای همه کارکنان بیتس در شرکت شغل خواهیم داشت. با این وجود به واسطه اشتراک تعدادی از موقعیت های شغلی در برخی بخش های عملیاتی، بعضی از پیشنهادات به کارکنان بیتس موقت خواهند بود و به مرور برای آنها شغل های ثابت تری در اپل در نظر خواهیم گرفت.»

همچنین موسسان بیتس (Jimmy lovine و Dr. Dre) هر دو در کوپرتینو -مقر اپل- عنوان و دفتر کار خود را خواهند داشت و رئیس بیتس (Ian Rogers) نیز به عنوان مدیر ارشد iTunes Radio در اپل مشغول به کار خواهد شد.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل