سه تصویر جدید از قاب پشتی آیپد ایر ۲ منتشر گردید

سه تصویر جدید از قاب پشتی آیپد ایر ۲ منتشر گردید

روز یکشنبه سه تصویر جدید از چین به دست سایت های دنبال کننده ی شایعات رسید که به نظر می رسد متعلق به قاب پشتی آیپد ایر ۲ باشند. تصویری که از قسمت زیرین این قاب منتشر شده است به شایعات در مورد بکارگیری اسپیکرها در قسمت جلویی آیپد خاتمه داده است.

پیش از این در قسمت زیرین و در دو طرف درگاه آیپد ایر دو ردیف از سوراخ های خروجی اسپیکر مشاهده می شد ولی در تصاویر جدید منتشر شده این سوراخ ها تبدیل به یک ردیف شده اند. همچنین یکی از انتظارات اصلی از آیپد ایر۲ بر این است که تاچ آی دی را جایگزین دکمه ی هوم کرده باشد، کمی قبل تر و در ماه ژوئن تصاویری منتشر شد که این موضوع را نیز تائید می کردند.

آیپد ایر ۲ که به احتمال قوی به پردازنده ی A8 نیز مجهز خواهد بود، مدت طولانی است که در زیر سایه ی اخبار مرتبط به آیفون ۶ که ظاهراً قرار است در قالب یک فبلت ۵.۵ اینچی و یک نسخه ی دیگر ۴.۷ اینچی منتشر شود محو شده است.

کارشناسان معتقدند تولید انبوه این محصول جدید نیز از ماه آینده و به همراه آیفون ۶ و آیپد ایر مینی ۳ آغاز خواهد شد، و این یعنی روزهای هیجان انگیزی در مورد محصولات اپل پیش رو است و به زودی چند محصول جدید را در کنار هم مشاهده خواهیم کرد.

نظر شما چیست آیا اپل با به روز رسانی محصولاتش در زمینه ی موبایل و تبلت می تواند انتظارات را برآورده کرده و آمارها و ارقام با شکوه فروشش را کماکان حفظ نماید؟ برای دیدن ۲ تصویر دیگر به ادامه ی مطلب رجوع فرمائید.

ad

adfaf

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato