تصاویر احتمالی از آیفون ۶ در جعبه اش

تصاویر احتمالی از آیفون ۶ در جعبه اش

تصاویر احتمالی از آیفون ۶ در جعبه اش

آیفون ۶ سوژه داغ این روزهای اینترنت است. چرا که تصاویر و رندرهای بسیار زیادی از این محصول در سطح اینترنت وجود دارد. حتی به طنز در این رابطه گفته می شود که احتمالا تا چندی دیگر قبل از معرفی رسمی توسط اپل، آیفون ۶ در وب سایت های چینی برای فروش آماده شود!

آنطور که حدس زده می شود این محصول قرار است در مراسم شهریور ماه اپل به طور رسمی معرفی شود. با توجه به حجم بالای تصاویر و رندرهای لو رفته تقریبا می توان به طور کامل از ظاهر آیفون ۶ مطمئن بود. اتفاقی که برای آیفون ۵ هم رخ داد. آیفون ۵ هم از نظر طراحی عملا کاملا لو رفته بود.

iphone6-2-580-90

حالا تصاویر جدیدی از این محصول اپل در جعبه رسمی لو رفته و  نام "آیفون ۶" بر آن حک شده. منابع می گویند این تصاویر توسط یک بتا تستر گرفته شده ولی هیچ توضیح اضافه تری داده نشده. هنوز نمی توان نسبت به صحت این تصاویر اظهار نظر کرد. متاسفانه کیفیت تصاویر هم آنچنان خوب نیستند که بتوانیم جزئیات کاملی را مشاهده کنیم.

اگر این عکس ها واقعی باشند باید گفت ما با یک آیفون واقعا زیبا و با ضخامت کم روبرو هستیم که کاملا مشخصات یک محصول اپلی را دارد. هرآنچه که هست، زمان مشخص کننده صحت اینگونه تصاویر است.

برای مشاهده تصاویر لو رفته در اندازه بزرگتر به روی لینک های مقابل کلیک کنید : تصویر اول، تصویر دوم و تصویر سوم

نظرات ۵۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل