Godus؛ به دنیای جدید مولینیو خوش آمدید

Godus؛ به دنیای جدید مولینیو خوش آمدید

پیتر مولینیو ید طولایی درخلق آثار عجیب و غریب داشته که برای مدت زمانی در کانون توجه بوده اند. آثاری چون Black & White و فیبل شاید معروف ترین کارهای وی باشند اما او عناوین خلاقانه تری هم در کارنامه خود دارد.

یکی از آخرین ساخته های وی "کنجکاوی" نام داشت که البته پس از پرتاب رباتی با همین نام به کره مریخ، نام آن اندکی تغییر کرد اما محتوا یک چیز کاملا عجیب بود. یک مکعب بسیار بزرگ که با مکعب های بسیار ریز ساخته شده بود و هر بار لمس این اشیای کوچک باعث از بین رفتن آن ها می شد.

رسیدن به مرکز مکعب، هدف میلیون ها مخاطب آنلاین این بازی بود و تراژدی اینجا است که تنها یک نفر برنده بازی شد، کسی که آخرین مکعب را لمس و هسته را عیان کرد.

665c3e923f93f040dd5964174f04fd28_large

Godus کمتر از یک سال است که روی استیم و تحت عنوان پروژه ای نیمه آماده منتشر شده و با قیمت اندکی به فروش می رسد اما استودیو ۲۲Cans تصمیم گرفته این عنوان را برای سیستم عامل iOS به رایگان منتشر کند.

در این بازی که استیل گرافیکی فانتزی دارد، شما نقش قادر مطلق سرزمینی را ایفا می کنید و همه چیز به شما وابسته است. البته اگر Black & White را بازی کرده باشید احتمالا فکر کنید این عنوان هم ادامه راه همان بازی باشد اما شباهت ها در حد همین جملات باقی می ماند.

Godus
  • Godus
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ۲۲Cans
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۹۱.۵ مگابایت
دانلود

اپ‌استور

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato