اولین «کنفرانس شکست» ۲۳ مرداد در تهران برگزار می شود

شاید با ارزش ترین تجربه افراد موفق، درس هایی باشد که آنان از شکست هایشان گرفته اند. شکست هرچند طعمی تلخ دارد، اما مقدمه ای است برای چشیدن شیرینی پیروزی های آینده.

درس گرفتن از شکست افراد موفق و نحوه بازگشت آن ها به مسیر پیروزی، موضوعی است که می تواند نکته های بسیاری را به ما بیاموزد. بر پای همین تفکر، در سال ۲۰۰۹ کنفرانسی به نام FailCon در شهر سانفرانسیسکو برگزار گشت.

FailCon از آن زمان به بعد توانسته راه خود را به کشور های مختلف باز کند و محیطی را فراهم آورد تا نسل جوان از تجربیات و شکست های پیشین کارآفرینان و مدیران موفق درس بگیرند. این کنفرانس اکنون به ایران رسیده است و اولین دوره آن در تاریخ ۲۳ مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد.

اگر معتقد هستید که با یک بار شکست همه چیز به پایان می رسد، قطعا حرف هایی که مدیران پیروز در این کنفرانس خواهند زد برای شما جالب خواهد بود. هر یک از آن ها در طول مسیر خود، چندین بار زمین خورده اند و هربار مستحکم تر از قبل به راه خود ادامه داده اند. این افراد اکنون آماده اند تا نحوه چرخش از شکست به پیروزی را به شما نشان دهند و کوله بار تجربه خود را به شما به اشتراک گذارند.

علاقه مندان به کنفرانس FailCon جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش می توانند به سایت این مجموعه مراجعه نمایند.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟