همه چیز درباره آیفون 13
لو رفتن احتمالی ظرفیت باتری آیفون ۵.۵ اینچی در یک عکس

لو رفتن احتمالی ظرفیت باتری آیفون ۵.۵ اینچی در یک عکس

جدیدا عکسی از باتری آیفون ۶ با صفحه نمایش ۵.۵ اینچی در یک وب سایت چینی منتشر شده که حاوی اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت و ولتاژ آن است. بنا به تصویر فوق حجم فبلت احتمالی اپل ۲۹۱۵ میلی آمپر ساعتی است.

همچنین تصویر فوق نشان می دهد که این یک باتری ۴.۳۵ ولتی و دارای پارت نامبر  ۰۶۷۵-۶۱۶ است. اما متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری هم در رابطه با شماره مدل بر روی آن وجود ندارد.

البته نمی توان به راحتی این گونه اطلاعات را تایید کرد چرا که پیش از این هم تصویر لو رفته باتری آیفون های دیگر هم لو رفته بود و در نهایت با معرفی رسمی مشخص شد که واقعیت نداشتند.

در رابطه با ظرفیت آیفون ۴.۷ اینچی هم گزارشاتی وجود دارد که حجم آن را ۲۱۰۰ میلی آمپرساعتی عنوان کرده اند. بنابراین ظرفیت ۲۹۱۵ میلی آمپر برای یک آیفون بزرگتر منطقی است. ضمن این که مشخصات باتری آیفون ۵.۵ اینچی به گلکسی اس ۵ سامسونگ که ۵.۱ اینچ صفحه نمایش و باتری ۲۸۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد هم نزدیک است.

اپل قصد دارد آیفون ۶ را در تاریخ ۹ سپتامبر (۱۸ شهریور) معرفی کند. شایعات حاکی از آن است که نسل جدید آیفون در ۲ سایز صفحه نمایش ۴.۷ و ۵.۵ اینچی تولید خواهد شد و نسخه کوچک بلافاصله بعد از معرفی و دیگری یک ماه پس از آن عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato