اپل مشغول ساخت بزرگترین اپل استور خود در دوبی است

اپل مشغول ساخت بزرگترین اپل استور خود در دوبی است

اپل مشغول ساخت بزرگترین اپل استور خود در دوبی است

اپل هفته پیش یک لیست استخدام برای یک فروشگاه جدید واقع در دوبی را منتشر کرد و گویا این شرکت قصد دارد به زودی اپل استور جدید خود را در خاورمیانه افتتاح کند. اما این همه ماجرا نیست، بلکه این فروشگاه قرار است بزرگترین مرکز خرید محصولات اپل در سرتاسر دنیا باشد.

به گزارش EDGARDaily این فروشگاه در "مرکز خرید امارات" واقع در شهر دوبی (Mall of the Emirates) قرار دارد و بزرگترین اپل استور این شرکت از ابتدای تاسیس اش خواهد بود. این خبرگزاری در همین رابطه می نویسد:

منبع معتبر ما می گوید این فروشگاه - که بزرگترین اپل استور خواهد بود - در واقع قرار است جایگزین مجتمع سینمایی مرکز خرید امارات باشد. زمان بندی استخدام های جدید به ما این سرنخ را می دهد که احتمالا اپل استور دبی در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۵ افتتاح خواهد شد.

مرکز خرید امارات در سپتامبر ۲۰۰۵ در شهر دوبی افتتاح گشته است و بیش از ۷۰۰ فروشگاه بزرگ را در محیطی با مساحت تقریبی ۲۲۳هزار متر مربع در خود جای داده و به همین دلیل، یک محل فوق العاده برای فروشگاه اپل خواهد بود. پیش از این هم تیم کوک در فوریه به این شهر سفر کرده بود و با نخست وزیر امارات متحده دیداری داشت، ولی اطلاعاتی در رابطه با صحبت های آنها منتشر نشد اما از همان زمان نیز به نظر می رسید تیم کوک قصد جدی برای گسترش فعالیت های اپل در این منطقه دارد.

این خبر قطعا برای کاربران ایرانی بسیار خوشحال کننده است چرا که در این صورت، اپل یک قدم دیگر به ما نزدیک شده. امیدواریم روزی برسد که این شرکت به طور رسمی اپل استور خودش را در ایران هم افتتاح کند.

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل