بازی جدید سازنده فلپی برد با نام Swing Copters منتشر شد

بازی جدید سازنده فلپی برد با نام Swing Copters منتشر شد

یک جفت چشم درشت که کلاه پرنده بر سر گذاشته، دشمن جدید اوقات فراغت، زندگی خوش، آسایش و امنیت شغلی شما هستند. دونگ نوئن و ماجرای فلپی برد را به یاد دارید؟ فلپی برد عنوانی ساده اما بسیار تاثیر گذار بود ولی به علت مشکلات شخصی سازنده ویتنامی اش، پس از اینکه شهرت یافت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد و حالا وی با عنوان جدیدی بازگشته.

این بازی جدید Swing Copters نام دارد و در حقیقت ورژن عمودی فلپی برد محسوب می شود که البته اندک تفاوت های ساختاری هم در آن دیده می شود. این بار به جای یک پرنده، یک موجود عجیب و غریب سعی در پرواز دارد و هر بار که روی صفحه نمایشگر گجت های تان کلیک کنید، وی به سمت چپ یا راست متمایل می شود.

دشمنان او چکش های آویزانی هستند که مرتبا در حال تکان خوردن هستند که روی سقف هر طبقه قرار گرفته اند. پس برای پیروزی، هم باید از چکش ها دوری کنید و هم از برخورد به سقف ها. به نظر می آید مشکل اینجا بزرگ تر هم شده و این بار فقط با لوله های سبز رنگ طرف نیستیم.

121

تجربه فلپی برد به شما خواهد گفت که آیا Swing Copters محبوب تان خواهد شد یا خیر. اگر فکر می کنید ساخته قبلی انگوین یک عنوان به درد نخور و تو خالی بود، از این یکی هم اجتناب کنید. Swing Copters هیچ چیز جدید و متفاوتی ندارد و اگر چندین برابر فلپی برد اعصاب خورد کن و معتاد کننده نباشد، کمتر از آن هم نیست.

به عنوان نکات امنیتی، دقت کنید که هنگام انجام بازی Swing Copters، تلفن همراه تان را در حالت پرواز قرار دهید، از دخالت هرگونه عامل داخلی در امان باشید و خودتان را درون اتاقی قرنطینه کنید. مخصوصا اگر زمان رکورد شکنی فرا رسیده باشد. فراموش نکنید که انجام این بازی در محل کار احتمال تنش های محیطی را افزایش خواهد داد.

Swing Copters به رایگان عرضه شده و کسب در آمد نوئن از طریق تبلیغات انجام می شود. اگر از دیدن تبلیغات لذت نمی برید می توانید یک دلار جهت حذف آن ها بپردازید.

Swing Copters
  • Swing Copters
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Gears
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: 3.1 مگابایت

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.