با چهره واقعی Moto X+1 آشنا شوید

اگر اخبار موبایل و خصوصا برنامه های موتورولا در این حوزه را پیگیری کرده باشید می دانید که موتورولا تا قبل از کریسمس ۲۰۱۵ قصد دارد ۸ تلفن هوشمند به بازار عرضه کند. در این میان اگر Evleaks را هم بشناسید می دانید که تا به حال چه تعداد از گجت های الکترونیک را پیش از معرفی و عرضه لو داده است.

با وجود اینکه Evleaks اخیرا اعلام تعطیلی کرده بود اما به نظر می رسد به عنوان هدیه بازنشستگی، در حرکتی تازه اقدام به نمایش تصاویری از Moto X+1 کرده است. این تلفن هوشمند از جدیدترین گوشی هایی که موتورولا طی سه ماه آینده قصد معرفی و عرضه شان را دارد.

این تصاویر در مقایسه با نمونه های قبلی، بهترین نمونه هایی هستند که تا به حال از Moto X+1 دیده شده اند. در این تصاویر به نظر می رسد اسپیکرهای استریو در جلوی گوشی داریم و البته دوربینی در پشت گوشی. بخش پشتی دو ظاهر پلاستیکی و چوبی دارد. ظاهرا اثری از فلاش در کنار لنز دوربین دیده نمی شود. شاید دو نقطه سفید رنگی که در حلقه دور لنز دیده می شوند فلاش(های) گوشی باشند.

آخرین نکته ای که از این تصاویر می توان برداشت کرد کلیدهای تنظیم صدا و پاور هستند که بر خلاف Moto X به سمت راست گوشی و میانه آن رفته اند. لوگوی موتورولا نیز در پشت گوشی و زیر لنز دوربین دیده می شود.

با توجه به اینکه نرم افزار این گوشی باید آخرین نسخه اندروید باشد اما آیکن اپلیکیشن Messaging کمی متفاوت و قرمز رنگ است که ظاهرا اپلیکیشن پیامک ورایزون است. ظاهرا قرار است این اپلیکیشن جایگزین Messaging در Moto X+1 شود.

موتورولا احتمالا Moto X+1 را تا چهارم سپتامبر عرضه می کند. البته تاریخ ۱۷ سپتامبر -که ظاهرا بیشتر مد نظر ورایزون است- نیز از سوی برخی منابع به گوش میرسد.

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟