تماشا کنید: ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ برای Galaxy Note 4

سامسونگ قرار است در رویداد مرتبط به سوم سپتامبر سرانجام تلفن هوشمند گلکسی نوت ۴ را رونمایی کند. اما کمپانی کره ای ظاهراً تصمیم بر این گرفته است که پیش از این مراسم معارفه و رونمایی، ویدئویی تبلیغاتی را در رابطه با فبلت کهکشانی جدیدش منتشر نماید.

در این ویدئو ابتدا جملاتی از مطبوعات معتبر در رابطه با اهمیت دست نوشته های انسان نمایش داده می شود و سپس می توانید ببینید که چگونه کاربران گلکسی نوت ۴ با کمک S Pen می توانند خیلی سریع از نکات مهم و اطلاعاتی که برای آنها ارزشمند است بر روی تلفن هوشمند خود یادداشت بردارند.

در انتهای تیزر تبلیغاتی مذکور سامسونگ یکبار دیگر به ما رویداد سوم سپتامبر را یادآوری می نماید و از بینندگان سئوال می کند آیا برای نوت آماده هستید؟ جمله ای دوگانه که در آن نوت هم به معنای یادداشت برداشتن و هم به معنی نسل بعدی فبلت کره ای ها یعنی گلکسی نوت ۴ است.

در حال حاضر انتظارات از نسل آتی فبلت سامسونگ به شدت بالا است، برخی پس از انتشار اولین مجموعه تصاویر منتسب به آن بر این باورند که نوت ۴ می تواند یکبار دیگر سامسونگ را مانند گذشته در بازار مطرح نماید در حالی که عده یی دیگر از تحلیل گران معتقدند حتی این تلفن هوشمند نیز نمی تواند زخم هایی که بر پیکر سامسونگ در طول دو سال اخیر در بازارهای فروش وارد شده است را التیام بخشد.

با همه ی این تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم پس از رونمایی گلکسی نوت ۴ سامسونگ تا چه حد می تواند نظر کاربران را به خود جلب نماید و در پایان از شما دعوت می کنیم به تماشای اولین ویدئوی تبلیغاتی منتشر شده در رابطه با این فبلت بپردازید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/note4-1stad.mp4"]

ویجیاتو

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟