پرتره ای به قلم یک پرینتر رباتیک و با جوهری از جنس خون

پرتره ای به قلم یک پرینتر رباتیک و با جوهری از جنس خون

هنرمندان با کارهای خاص و خلاقانه همیشه سعی می کنند پیام های متفاوتی را به جامعه برسانند. هنرمندی آمریکایی نیز در قالب کاری هنری، از خونش به عنوان جوهر یک پرینتر رباتیک بهره برده تا پرتره ای متفاوت از خود خلق کند. شاید برای تلفیق تکنولوژی و بخشیدن روح با خون خود به اثری متفاوت که توسط ماشین کشیده شده است.

آقای Ted Lawson در واقع در حرکتی ابتکاری از خون خودش برای جوهر یک پرینتر استفاده کرده تا تصویری را خلق کند. در این پرینتر از روشی بهره برده شده تا از لخته شدن خون پیش از رسیدن به کاغذ جلوگیری شود.

در این اثر که توسط این پرینتر رباتیک کشیده شده، او طرحی از خودش را به تصویر کشیده است. او درباره این کار می گوید: من چندان علاقه ای به سلفی ندارم، اما به تصویر کشیدن طرحی کلی با خون و توسط یک پرینتر، حسی متفاوت برای من داشت.

در ادامه اون افزوده: برای کشیده شدن دقیق این کار تلاش و پردازش زیادی انجام شده. من سعی کردم به جای پرینت کردن، از کشیدن این تصویر استفاده کنم تا اشتباهات کوچک دستگاه تصویری طببیعی و منحصر به فرد ایجاد کند.

طرح نهایی از ۱۱ سپتامبر تا ۴ اکتبر در نمایشگاهی از کارهای آقای لاسون با نام The Map is not the Territory در Gross Gallery شهر نیویورک به نمایش عموم در می آید.

برای دیدن تصاویر بیشتر از این کار هنری، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1

2

3
5

6

نظرات ۲۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato