سی گیت هارد دیسک های ۸ ترابایتی ۳.۵ اینچی اش را معرفی کرد

باید قبول کرد در روزگاری زندگی می نماییم که هر چقدر فضای ذخیره سازی در اختیار داشته باشیم کم است و همواره فایل های زیاد تر و حجیم تری را خواهیم داشت که از ما تقاضای فضای بیشتری می نمایند.

در همین راستا و برای پاسخ به این نیاز کمپانی سی گیت امروز اعلام نموده است که قصد دارد به زودی اولین هارد دیسک هشت ترابایتی ۳.۵ اینچی اش را عرضه نماید. همانطوری که این کمپانی در خبر خود اشاره نموده است ارائه ی این حجم از فضای ذخیره سازی در تنها یک هارد دیسک دستاورد بزرگی محسوب شده و به دیتا سنترها امکان صرفه جویی بیشتری در استفاده از فضای رک ها می دهد.

بالاترین حجم هارد دیسکی که پیش از این در دسته ی هاردهای ۳.۵ اینچی توسط سی گیت و سایر تولید کنندگان حاضر در بازار ارائه گردیده بود به ۶ ترابایت می رسید.

اسکات هورن، مدیر تبلیغات سی گیت، در همین رابطه می گوید: با هارد دیسک ۸ ترابایتی جدید ما مدیران IT گزینه ی ی در اختیار دارد که می توانند به راحتی تراکم فضای ذخیره سازی در دیتا سنترهای خود را افزایش دهند و از نظر اقتصادی نیز صرفه جویی هایی جدی را برای شرکت های خود فراهم بیاورند.

سی گیت می افزاید هارد دیسک های جدید ۸ ترابایتیش فعلاً در اختیار برخی از مشتریان منتخب قرار خواهند گرفت و عرضه ی عمومی آنها احتمالاً در انتهای سال صورت می پذیرد، در مورد قیمت هارد دیسک های مذکور اطلاعات خاصی تا کنون منتشر نشده است.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟