تماشا کنید: ویدئویی از جزئیات طراحی ظاهری و بوت شدن آیفون ۶

کاربران عادی هیچکدام تا کنون شانس در دست گرفتن آیفون ۶ را نداشته اند، اما کمپانی Feld & Volk که نسخه هایی سفارشی شده و لوکس از این تلفن هوشمند را تهیه و به بازار عرضه می نماید و پیش از این نیز تصاویری را در اشتراک اینستاگرام خود منتشر نموده بود که گفته می شد متعلق به آیفون نسل بعدی هستند در ویدئویی که اخیراً ارائه نموده است یک نسخه ی کاملاً اسمبل شده از آیفون شش با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی را به تصویر کشیده است.

بر مبنای ویدئوی یاد شده به نظر می رسد برخی از شایعات ناخوشایند در مورد نسل بعدی تلفن هوشمند اپل صحت داشته و حلقه ی قرار گرفته در اطراف لنز دوربین آن دارای برجستگی است.

هر چند نمی توان صحت ویدئوی مورد بحث را به صورت قطعی تائید نمود ولی در ویدئو تلاش شده است آیفون ۶ را روشن و بوت نمایند و همانطور که در صفحه ی نمایشگر آن نمایش داده می شود تلفن از کاربرش می خواهد تا آن را به کامپیوتر و نرم افزار آیتیونز متصل کنند.

در طول ویدئو می توان نگاهی دقیق تر به جزئیات طراحی ظاهری آیفون ۶ داشت و در پایان آن به منظور مقایسه ی این موبایل جدید، آن را در کنار یک آیفون 5S قرار داده اند. نسل بعدی تلفن هوشمند اپل یعنی آیفون ۶ قرار است در روز هجدهم شهریور طی مراسمی به صورت رسمی از جانب این کمپانی به کاربران معرفی گردد و برخی از شایعات خبر داده اند که این تلفن هوشمند در دو نسخه از نظر ابعاد نمایشگر ارائه خواهد شد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iphone6-boot.mp4"]

موبایلت

ویجیاتو

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟