تماشا کنید: ویدئویی دقیق از ظاهر و قطعات داخلی آیفون ۶

تماشا کنید: ویدئویی دقیق از ظاهر و قطعات داخلی آیفون ۶

تماشا کنید: ویدئویی دقیق از ظاهر و قطعات داخلی آیفون ۶

هنوز یک هفته به معرفی رسمی آیفون ۶ توسط اپل مانده و اما شاید بتوان گفت دیگر همه چیز را حداقل در مورد ظاهر و سخت افزار این محصول می دانیم.

تا به حال چندین تصویر و اطلاعات زیادی در مورد این محصول لو رفته، اما یک کانال روسی زبان در یوتیوب به نام Rozetked با انتشار ویدئویی با کیفیت از آیفون ۶ و قطعات داخلی آن تقریبا همه چیز این محصول را به نمایش گذاشته است.

در این ویدئو که مشابه یک هندزآن به نظر می رسد، یک نسخه آیفون با صفحه نمایش بزرگ دیده می شود که به نظر میرسد نسخه ۴٫۷ اینچی آیفون باشد. طراحی نسخه جدید آیفون در آن به وضوح در ویدئو به چشم می آید. همچنین اندازه و ظاهر آن با آیفون فایو اس نیز به نمایش در آمده است.

البته در این ویدئو Rozetked آیفون ۶ مربوطه را -بر خلاف ویدئوی دیگری که چند روز قبل منتشر شده بود- روشن نمی کند. اما ویدئو به خوبی تصویری کامل از طراحی و قطعات داخلی آیفون جدید را به همراه دیدی مقایسه ای با نسخه فعلی آن به نمایش گذاشته است.

اپل تا یک هفته دیگر و در هجدهم شهریور در کنفرانسی که دعوتنامه های آن هم ارسال شده محصولات تازه اش را به صورت رسمی معرفی خواهد کرد که در دیجیاتو به صورت زنده پوشش داده خواهد شد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Exclusive-russia-iPhone-6.mp4"]

نظرات ۳۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل