اختصاصی دیجیاتو: هنرنمایی دوربین اکسپریا زد ۳ در تاریکی مطلق

سونی در طول سالیان گذشته همواره تلاش کرده تا پرچمداران خود را به دوربین هایی قدرتمند مجهز نماید. تجربه این شرکت ژاپنی در زمینه تولید دوربین های حرفه ای، مزید بر علت شده تا خانواده اکسپریا نیز همواره دوربین را به عنوان نقطه قوتی با خود به همراه داشته باشد.

یکی از ضعف های اصلی دوربین تلفن های هوشمند کنونی، عکاسی آن ها در تاریکی شب است. هنگامی که نور محیط کافی نباشد معمولا موبایل ها نمی توانند عکس های قابل قبولی را به ثبت رسانند.

سونی اما با استفاده از تکنولوژی های خاص خود تلاش کرده تا این مشکل را تا حد بسیاری برطرف نماید. اکسپریا زد ۳ به لطف لنز بزرگی که دارد، می تواند نور بیشتری را از محیط جذب نماید و بدین وسیله در تاریکی، عکس های بهتری را از خود بر جای گذارد.

IMG_6045-w600

سونی برای اینکه به خوبی توانایی های دوربین زد ۳ را به کاربران نشان دهد، قسمتی از غرفه خود در نمایشگاه IFA را به این موضوع اختصاص داده است. همانطور که در عکس بالا نیز می توانید مشاهده کنید، برای به چالش کشیدن قدرت دوربین زد ۳، جعبه ای طراحی شده که تنها حفره ای کوچک در بالا آن قرار دارد.

در داخل این جعبه مجسمه ای کوچک قرار دارد و موبایل ها باید از طریق حفره بالا جعبه، از این مجسمه عکاسی نمایند. ما این فرصت را پیدا کردیم تا نتیجه کار زد ۳ را از نزدیک آزمایش نماییم. در ادامه مطلب می توانید تصاویر داخل این جعبه را مشاهده کنید.

نمونه عکس شکار شده توسط اکسپریا زد ۳ از داخل جعبه تاریک. (در ابعاد اصلی ببینید)

نمونه عکس شکار شده توسط اکسپریا زد ۳ از داخل جعبه تاریک. (در ابعاد اصلی ببینید)

نمونه عکس شکار شده توسط HTC One M7 (در ابعاد اصلی ببینید)

نمونه عکس شکار شده توسط HTC One M7 (در ابعاد اصلی ببینید)

ویجیاتو

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟