لنوو رسما معرفی کرد: Horizon 2S و Horizon 2e

لنوو در مراسم IFA 2014 از جدیدترین تبلتاب (ترکیب تبلت و لپ تاپ) های خود از سری Horizon پرده برداشت. این محصولات در اصل ترکیبی از تبلت و رایانه هستند که البته به عنوان تبلت، سایز بزرگ و وزن زیادی دارند. اما به هر حال می توان آنها را جزو رایانه های رومیزی بدون کیس به حساب آورد.

در این مراسم لنوو ۲ مدل از این سری را معرفی کرد که هورایزن ۲اس با سایز ۱۹.۵ اینچ وزنی معادل ۲.۵ کیلوگرم و هورایزن ۲ئی با ۲۱.۵ اینچ صفحه نمایش در حدود 4.5 کیلوگرم وزن دارد.

SONY DSC

با وجود اینکه وزن آنها تفاوت زیادی دارد، از نظر مصرف باتری و دیگر مشخصات فنی تقریبا با یکدیگر برابر هستند: هورایزن های جدید تنها ۲.۵ الی ۳ ساعت بدون برق دوام می آورند و از نمایشگری با پنل IPS و رزولوشن ۱۰۸۰پی بهره می برند. هردوی آنها دارای پردازشگر Core i5 و Core i7 اینتل بوده و بنا به انتخاب شما با حجم دلخواه عرضه می شوند. برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این دستگاه ها باید کمی بیشتر صبر کنیم.

هورایزن جدید با یک پایه نگه دارنده، کیبورد و موس عرضه می شود که به خوبی تبلت/رایانه را نگه می دارد و استفاده از آن را راحت تر می کند. لنوو اقدام به ساخت چندین اپلیکیشن و بازی برای این دستگاه ها کرده تا تجربه دلنشین تری را به شما ببخشد.

قیمتی که لنوو برای هورایزن ۲اس و ۲ئی انتخاب کرده به ترتیب ۷۴۹ و ۹۴۹ دلار است و هر دو به زودی برای فروش عرضه می شوند.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟