تصاویر و ویدیوی لو رفته از آیفون ۶ روشن [به روز رسانی شد]

تصاویر و ویدیوی لو رفته از آیفون ۶ روشن [به روز رسانی شد]

با توجه به تایمر موجود در سایت اپل، فقط ۲ روز و ۱۲ ساعت به مراسم رونمایی از آیفون جدید باقی مانده. در این روزهای پایانی ما شاهد بهترین تصاویر لو رفته از این محصول هستیم؛ آیفون ۶ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچ و البته روشن!

به نظر می رسد این بار با تصاویر واقعی روبرو هستیم و می توانیم انتظار داشته باشیم محصول نهایی همین باشد. تصاویر گرفته شده از یک وب سایت چینی به نام cnBeta است و به خوبی یک آیفون ۶ روشن را به ما نشان می دهد. پنل جلوی دستگاه کاملا مشابه آیفون ۵ اس و قسمت پشت، به صورت تمام فلزی است. دوربین همانطور که در تصاویر قبلی لو رفته بود، به صورت برجسته و دارای یک فلاش LED دو گانه است. زاویه گوشه ها به طور کلی نرم تر شده و همچنین، دکمه ها برخلاف مدل های قبلی، با بدنه تراز شده اند.

صفحه خانگی به طور کامل مشابه با آیفون ۵ اس اما این بار با شش ردیف اپلیکیشن است. تمام نرم افزارهای از پیش نصب شده iOS 8 هم در اینجا دیده می شود. در ویدیوی منتشر شده هم دیده می شود که شخص استفاده کننده، به وسیله سنسور لمسی TouchID قفل آیفون ۶ را باز می کند.

در حال حاضر می توان مطمئن بود ما با نمونه اصلی روبرو هستیم و آیفون جدید از نظر ظاهر به طور کامل مشابه به همین مورد است. اما به هر حال تا معرفی رسمی این دستگاه فقط ۲ روز و ۱۲ ساعت باقی مانده.

در ادامه مطلب می توانید تصاویر کامل و ویدیوی لو رفته از آیفون ۶ را مشاهده کنید.

به رزو رسانی: وب سایت MacRumors به نقل از Cnbeta خبر از انتشار چند ویدئوی دیگر در انجمن Weibo توسط کاربری چینی داده است که در آنها وی مشغول استفاده کردن از نسخه ی ۴.۷ اینچی آیفون نسل بعدی بوده و با اپلیکیشن هایی مانند تنظیمات، دوربین و health یا همان سلامتی کار می نماید. در ادامه ی مطلب می توانید این ویدئوها را نیز مشاهده کنید.

gsmarena_002

gsmarena_003

gsmarena_004

gsmarena_005

gsmarena_007

gsmarena_008

gsmarena_009

gsmarena_010

gsmarena_011

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iphone6-leak.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iphone6-leak2.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iphone6-leak3.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iphone6-leak4-.mp4"]

نظرات ۵۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato