آیا اپل واچ برای استفاده چپ دست ها مناسب است؟

آیا اپل واچ برای استفاده چپ دست ها مناسب است؟

اپل سرانجام از ساعت هوشمند خود در مراسم معرفی آیفون ۶ پرده برداشت. در حالیکه در ارائه و ویدیو ها، شاهد افراد راست دست در حال استفاده از این ساعت بودیم، چپ دست ها نیز از استفاده از امکانات استثنایی آن محروم نیستند؛ این ساعت به خوبی بر روی مچ هر دوست کار می کند.

من راست دست هستم، اما همیشه از ساعتم مثل یک چپ دست و روی مچ دست راستم استفاده می کنم. من تصمیمی برای خرید اپل واچ ندارم، اما کنجکاوم بدانم این دستگاه بی نظیر چگونه روی مچ هر دو دست جا خوش می کند. 

ممکن است چپ دست ها در طی کنفرانس سه شنبه شب اپل کمی احساس ناراحتی کرده باشند. ارائه ها سرشار بود از عکس هایی با مضمون استفاده راست دست ها از امکانات اپل واچ و گزینه هایی که در سمت راست دستگاه قرار داشتند. اما چپ دست ها نیز قادر به استفاده راحت از این ساعت خواهند بود؟

پاسخ: بله، اما با کمی تفاوت. صفحه نمایش ساعت می تواند برای استفاده راحت روی هر دو دست بچرخد. این امکان در مورد بند دستگاه مذکور نیز صدق می کند. کلید چرخان Digital Crown در سمت راست ساعت، اعمال بسیار مهمی را کنترل می کند. اگر ساعت را بچرخانید، این دکمه در سمت چپ و پایین دستگاه قرار می گیرد.

یکی از بزرگ ترین مشکلات در استفاده روزانه از ساعت های مچی برای چپ دست ها، دسترسی به امکاناتی است که برای راست دست ها طراحی شده است. هر چه صنعت ساعت های هوشمند پیشرفت کند، قدرت بیشتری برای کنترل امکانات مختلف خواهیم داشت، فرقی نمی کند چپ دست باشیم یا راست دست. 

نظرات ۳۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato