Five Nights at Freddy's؛ اقامت در پایگاه عروسک های خبیث

ایده های جذاب همیشه شوق و علاقه ایجاد می کنند، مهم نیست چقدر ساده و بچگانه باشند. Freddy's نام یک رستوران بزرگ و پر درآمد است که از روبات های مخصوصی برای جلب توجه مردم استفاده می کند اما یک مشکلی در رابطه با آن ها وجود دارد. این عروسک ها که شمایل حیوانی دارند، شب ها غیر قابل کنترل می شوند و رفتاری غیر طبیعی از خودشان نشان می دهند.

از همین روی، صاحب رستوران به جای استخدام تعمیرکار جهت اصلاح رفتار روبات هایش، یک نگهبان را به خدمت می گیرد؛ و بد به حال این نگهبان بیچاره.

نیمه شب، 4 خدمتکار این رستوران، به طور کامل، تغییر رفتار می دهند و هر انسان جنبنده ای که ببینند را یک روبات بدون لباس فرض می کنند. وی را می گیرند و به زور لباس مخصوص تنش می کنند که در این پروسه، فرد مورد نظر جان خود را از دست می دهد.

نگهبان شب رستوران فردیز، تا 6 صبح هر روز شیفت می دهد و با اندک الکتریسیته ای که در اختیار دارد، باید همه چیز را تحت کنترل بگیرد و سعی در فرار از دست این عروسک های دیوانه داشته باشد.

از نام بازی پیداست که به طور کل 5 مرحله (یا 5 شب) وجود دارد. هر گاه این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید یک شب دیگر هم شما به چالش نگهبانی از فردیز دعوت خواهید شد.

1

بازی ماه گذشته برای پی سی و اندروید منتشر شده بود اما امروز بالاخره نسخه iOS هم منتشر شد. اسکات کاوتون این عنوان را با موتور کلیک تیم فیوژن 2.5 ساخته و بعید به نظر می رسد که نقشه ای برای عرضه آن روی ویندوزفون داشته باشد.

Five Nights at Freddy's با قیمت تقریبی 5 دلار برای ویندوز و 3 دلار برای اندروید و iOS قابل دانلود است.

Five Nights at Freddy's
  • Five Nights at Freddy's
  • قیمت: 4.99 و 2.99 دلار
  • سازنده: Scott Cawthon
  • سیستم عامل: ویندوز، اندروید و iOS
  • حجم: 50 مگابایت
دانلود


نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟