مایکروسافت تایید کرد: مراسم معرفی ویندوز ۹، هشتم مهر در سان فرانسیسکو

مایکروسافت تایید کرد: مراسم معرفی ویندوز ۹، هشتم مهر در سان فرانسیسکو

مایکروسافت به سرعت در حال آماده سازی نسخه بعدی سیستم عامل ویندوز است و این را از تصاویر و ویدیوهای لو رفته می توان مطمئن شد. انتظار می رفت به زودی این شرکت زمان مراسم معرفی این محصول را اعلام کند که روز گذشته چنین اتفاقی هم رخ داد. مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) در شهر سان فرانسیسکو رویداد ویندوز را برگزار خواهد کرد.

این سازنده نرم افزار شروع به ارسال ایمیل های دعوتنامه کرد و دو تن از معاونین ارشد این شرکت، یعنی جو بلفیوری و تری مایرسون هدایت این مراسم را بر عهده دارند. رویداد یاد شده مختص کاربران حرفه ای و تجاری ویندوز خواهد بود.

انتظار می رود که مایکروسافت یک نسخه پیش نمایش از ویندوز را در حین مراسم یا کمی بعد از آن برای توسعه دهندگان و کاربران حرفه ای عرضه کنند و سپس ما بتوانیم تغییرات ابتدایی نسخه بعدی این سیستم عامل را تجربه کنیم. اما تصاویر و ویدیوهای لو رفته نشان از آن دارد که مایکروسافت منوی استارت را تغییر داده، دسکتاپ های مجازی و همچنین مرکز هشدار (Notification Center) را به ویندوز اضافه کرده است. به احتمال بسیار زیاد ما در آینده ای نزدیک کورتانا را هم در ویندوز خواهیم داشت.

تغییرات یاد شده در نسخه پیش نمایش Technical Preview وجود خواهد داشت و احتمالا نسخه نهایی در سال آینده میلادی آماده عرضه خواهد شد. به طور کلی مایکروسافت قصد دارد یک باز طراحی مجدد در رابط کاربری ویندوز انجام دهد و در طی آن قطعا از تجربیات کاربران در نسخه های پیش نمایش استفاده خواهد کرد.

باید تا ۸ مهر منتظر باشیم تا ببنییم مایکروسافت رویداد ویندوز جدید را چگونه و با چه اطلاعاتی برگزار خواهد کرد. ما در دیجیاتو تمام اخبار جدید را به سمع و نظر شما خواهیم رساند.

نظرات ۲۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato