ارائه راهنمایی برای مهاجران اندروید به آیفون از جانب اپل

ارائه راهنمایی برای مهاجران اندروید به آیفون از جانب اپل

شکی وجود ندارد یکی از اهداف اصلی آیفون شش و شش پلاس تصاحب بخشی از سهم بازار پرچمداران اندرویدی است و حتی تیم کوک مدیر عامل اپل نیز پیش از این مستقیماً و صراحتا در مصاحبه ی اعلام نمود عرضه ی این دو محصول جدید فرصتی مناسبی خواهد بود تا عده ای از هواداران محصولات اندرویدی را به سمت پلتفرم iOS سوق دهند و اکنون به نظر می آید برند یاد شده به هر شیوه ای حاضر است متوسل گردد تا هدف مورد اشاره را محقق نماید.

اپل به غیر از عرضه ی محصولی هم قامت فبلت های رده اول بازار تصمیم گرفته است با راه اندازی بخش ویژه یی در وب سایت خودش افرادی که قصد دارند از پلتفرم اندروید به iOS مهاجرت نمایند را راهنمایی و کمک کند.

در این صفحه در رابطه با مواردی مانند انتقال ایمیل ها، رویدادهای ثبت شده در تقویم، تصاویر، ویدئوها، فایل های موسیقی، اسناد و کتابهای الکترونیکی از تلفن های هوشمند اندرویدی به آیفون سخن به میان آمده و روش های مختلفی برای این نقل و انتقالات ارائه گشته است.

تا پیش از این تنها تولید کنندگان تلفن ها و تبلت های اندرویدی بودند که در رابطه با انتقال موارد یاد شده از آیفون به محصولات خود راهنما منتشر می نمودند ولی اکنون اپل نیز تشخیص داده است که برای راضی نگه داشتن مهاجرین از سیستم عامل رقیب به تلفن های هوشمند خودش لازم است راهنماهای جامعی را ارائه نماید تا این افراد دچار سردرگمی نشوند.

نظرات ۸۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato