همه چیز درباره آیفون 13
کیبرد Swype برای iOS 8 منتشر شد

کیبرد Swype برای iOS 8 منتشر شد

چهارشنبه، Nuance اعلام کرد که کیبرد معروف و محبوب خود، یعنی Swype هم اکنون برای کاربران iOS 8 در دسترس است. این کیبرد فوق العاده کارامد، تا امروز فقط برای کسانی که نسخه مخصوص توسعه دهندگان iOS 8 را نصب کرده اند در دسترس بود، اما با انتشار نسخه نهایی این سیستم عامل، انتظار می رود این کیبرد در اختیار عموم کاربران قرار بگیرد. 

یکی از بهترین قابلیت های اضافه شده در iOS 8، چیزی نیست جز امکان اضافه کردن کیبرد های شخص ثالث، که از مدت ها پیش برای کاربران اندروید در دسترس بود. آیفون، آیپد و آیپاد تاچ ها که به آخرین نسخه سیستم عامل اپل به روزرسانی شده باشند، قادر به استفاده از این کیبرد خواهند بود. کیبرد مذکور همچنین از قابلیت هایی مانند نشانه گذاری هوشمند، پیش بینی کلمه ی بعدی و دایره لغات هوشمند تطبیقی بهره می برد. این دایره لغات هوشمند، با یادگیری کلمات و عباراتی که کاربر بیشتر از همه استفاده می کند، با پیشنهاد دادن آن ها سرعت تایپ را افزایش می دهد. 

کیبرد Swype برای iOS با همراه ۵ تم مختلف و پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی منتشر می شود؛ و به گفته توسعه دهنده آن زبان های دیگری نیز در آینده به آن اضافه خواهد شد. قیمت این کیبرد محبوب ۹۹ سنت قیمت خواهد داشت و می توانید به محض نصب iOS 8 از آن استفاده کنید. 

Swype Keyboard
  • Swype Keyboard
  • قیمت: ۰.۹۹
  • سازنده: Nuance
  • سیستم عامل: iOS (8)
  • حجم: ۲۷.۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۶۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato