همه چیز درباره آیفون 13
تماشا کنید: زمین خوردن عمد و غیرعمد آیفون ۶

تماشا کنید: زمین خوردن عمد و غیرعمد آیفون ۶

امروز روز تحویل آیفون های جدید به خریدارانی است که از یک هفته پیش گوشی های خود را سفارش داده اند. پس به زودی اینترنت پر می شود از آنباکس ها و البته آزمایش های ضربه و زمین خوردن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس. اما هیچکس فکرش را هم نمی کند که اولین خریدار آیفون ۶ از اپل استور بیرون بیاید و تصمیم بگیرد به این زودی یکی از این تست ها را خلق کند.

قضیه از این قرار است که در پی آغاز عرضه آیفون ۶ در این شهر، یک گزارشگر تلویزیونی برای پوشش اخبار به محل رفته است. او سعی می کند با اولین خریدار آیفون مصاحبه کند، اما خریدار هیجان زده گوشی را به زمین می اندازد.

البته خوشبختانه صفحه آیفون سالم ماند. اگر این را یک تست غیرمنتظره و اتفاقی از زمین خوردن آیفون ۶ به حساب آوریم شاید فکر کنید می توان نمره قبولی به آن داد.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/First iPhone 6 sold in Perth is dropped by kid during an interview.mp4"]

 

اما در ویدئوی دوم که توسط دیوید رحیمی از سایت PhoneBuff تهیه شده، زمین خوردن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به صورت تخصصی (!) مورد بررسی قرار گرفته است.

در این ویدئو هر دو آیفون از سه جهت (پشت، بغل و جلو) به زمین انداخته می شوند تا عملکرد آیفون ها پس از ضربه بررسی شود. باید گفت که نتایج چندان خوشایند نیست؛ اما بد نیست خودتان نتیجه را تماشا کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/iPhone 6 and 6 Plus Drop Test!.mp4"]

نظرات ۹۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato