بازی های رایگان این ماه اکس باکس وان و اکس باکس 360 اعلام شدند

مایکروسافت برای ماه اکتبر و در جریان برنامه "اکس باکس لایو با گلد"، 3 بازی رایگان برای دو کنسول اش معرفی کرد که یکی از آن ها برای اکس باکس وان و دو بازی دیگر برای اکس باکس 360 در نظر گرفته شده.

اگر هنوز به نسل بعدی کنسول های بازی کوچ نکرده اید، مایکروسافت برای این ماه شما Battlefield: Bad Company 2 و Darksiders II را تدارک دیده. از اول ماه اکتبر تا روز پانزدهم این ماه برای دانلود بازی اول و از شانزدهم تا انتهای اکتبر برای دانلود بازی دوم فرصت دارید.

اما اگر از آن دسته گیمرهای خوش شانسی هستید که اکس باکس وان خریده اند، این ماه می توانید Chariot، یک بازی کاملا جدید از استودیو Frima Game را به رایگان دانلود کنید. این پیشنهاد تا انتهای ماه برقرار خواهد بود. Chariot یک بازی پلتفرمر است که می توان آن را تک نفره یا دونفره و به صورت آفلاین انجام داد.

اما برای دریافت این بازی ها دقیقا باید چه کرد؟ تنها چیزی که لازم دارید، اشتراک طلایی اکس باکس لایو است. کاربران طلایی، در طول برنامه اکس باکس لایو با گلد، هر ماه تعدادی بازی رایگان دریافت خواهند کرد. مشابه چنین طرحی را سونی سال ها پیش با اشتراک پلی استیشن پلاس آغاز کرده بود.

ویجیاتو

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟