Sploxed؛ فراری سریع، یا مرگی فجیع

تا به حال تقریبا هر بازی بی پایانی که برای تلفن های هوشمند عرضه شده، به سرعت به محبوبیت رسیده و با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. این گونه بازی ها چون محدودیتی در تعداد مراحل ندارند، همواره گیمر را به ادامه بازی تشویق می کنند؛ بنابراین، با نصب آنها آنقدر به بازی کردن ادامه خواهید داد تا در رده بندی جهانی به مقام اول برسید. در واقع، انگیزه نباختن و بهبود بخشیدن رکورد است که به رمز موفقیت و محبوبیت بازی های بی پایان تبدیل شده.

Sploxed هم از جمله این بازی های بی پایان است. در بازی جدید استودیوی mamau (که قبلا بازی 99Problems از آن را معرفی کردیم) شما کنترل یک دایناسور چاق و تنبل را بر عهده دارید. از بالای صفحه، دائما جعبه های چوبی سنگین به سمت پایین رها می شوند. کاری که شما باید بکنید این است که تا می توانید با حرکت به طرفین از مقابل آنها جاخالی دهید و رکورد خود را بهبود ببخشید، و گرنه زیر جعبه ها به طرز فجیعی له شده و به قول خود بازی " Sploxed "  خواهید شد.

Sploxed گیم پلی ساده و روانی دارد و تا حد زیادی هم اعتیادآور است. مراحل ابتدایی بازی ساده اند و هر چه بالاتر می روید، بازی شدیدا مشکل می شود. هر چه بیشتر از زیر جعبه ها فرار کنید، رکورد بالاتری ثبت کرده و می توانید آن را با رکوردهای دیگران در جدول رده بندی مقایسه کنید. یا اینکه نتیجه را در صفحه فیسبوکتان به اشتراک بگذارید. این بازی جذاب برای دستگاه های اندرویدی و iOS به صورت رایگان آماده دانلود است.

Sploxed
  • Sploxed
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: mamau
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 10.8 / 11.4 مگابایت
دانلود


نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟