آنریل انجین جدید پوست صورت را به طرز شگفت انگیزی طبیعی جلوه می دهد

آنریل انجین جدید پوست صورت را به طرز شگفت انگیزی طبیعی جلوه می دهد

ساخت و تولید چهره های واقع گرایانه در فیلم ها با جلوه های ویژه گسترده کار چندان سختی نیست، شاید نیازمند تجهیزات و دانش بالایی باشد اما ساخت همان چهره در یک بازی ویدیویی امری نیست که آن را بتوان به سادگی دریافت نمود.

به هر روی تجهیزات بازی سازی هم روز به روز پیشرفته تر می شود و حالا به لطف تغییرات عمده در آنریل انجین ۴، می توانیم شاهد چهره های طبیعی تر باشیم. افکت های جدیدی که اخیرا به نسخه ۴.۵ موتور آنریل اضافه شده، باعث می شود صورت شخصیت ها واقعی تر و پر جزئیات تر باشند (تصویر بالا).

به جای جلوه های ناملایم (تصویر سمت چپ)، از این پس صورت های نرم و لطیف تری را قرار است در بازی ها ببینیم (تصویر وسط و راست). تکنیک های جدیدی مثل Ray Tracing، در آپدیت جدید به موتور اضافه شده اند که این نرمی را در صورت نمایش می دهند. همه این ها بدین معناست که بازی های موبایل هم از این پس می توانند سایه های دینامیک را در خود داشته باشند.

البته تا دیدن نتیجه این آپدیت بزرگ باید مدتی صبر کرد. توسعه دهندگانی که از آنریل انجین ۴ استفاده می کنند به این سرعت نمی توانند ویژگی های جدید را به بازی شان بیافزایند اما چندان دور نیست زمانی که بتوانیم در چهره کاراکتر بازی ها زندگی و طبیعی بودن را دید.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato