تصویری از پنل یک دستگاه اچ تی سی لو رفت: نمایشگر بزرگ و حاشیه کم

احتمالا در خبرها شنیده باشید که امشب اچ تی سی مراسمی را تحت عنوان Double Exposure برگزار می کند و از قرار معلوم، قصد دارد محصولات جدید خود را در آن معرفی کند. به احتمال بسیار زیاد این مراسم تمرکز زیادی به روی حوزه عکاسی و دوربین دوم دستگاه ها خواهد داشت و تلفن هوشمندی به نام احتمالی Desire Eye یا One (M8) Eye و دوربین ReCamera از مواردی هستند که امشب معرفی می شود.

اما حالا فقط چند ساعت تا آغاز این مراسم باقی مانده و لو دهندگان به هر دری میزنند تا هرآنچه که می توانند را در اینترنت منتشر کنند. در همین راستا خبرگزاری ویتنامی VNtech تصویری را منتشر کرده که احتمالا مربوط به مراسم امشب باشد. عکس فوق پنل نمایشگر یکی از محصولات اچ تی سی است که با وجود سادگی، اطلاعات جالبی را به ما در رابطه با تلفن هوشمند بعدی این شرکت تایوانی می دهد.

آنطور که حدس زده می شود، این پنل متعلق به Desire EYE است و این دستگاه نمایشگری بزرگ با سایز ۵.۲ اینچ و البته حاشیه صفحه نمایش بسیار کم خواهد داشت. اما اینکه چقدر این خبر صحت دارد را نمی توان اثبات کرد و فقط باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا اچ تی سی محصولات آتی خود را در مراسم Double Exposure معرفی کند.

با انتشار این تصویر و فرض صحت داشتن آن، شما چه انتظاری از Desire Eye دارید؟

ویجیاتو

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟