همه چیز درباره آیفون 13
تماشا کنید: ویدیوی سامسونگ و به رخ کشیدن استحکام نوت ۴ در برابر سقوط

تماشا کنید: ویدیوی سامسونگ و به رخ کشیدن استحکام نوت ۴ در برابر سقوط

هر روز که می گذرد، به عرضه رسمی جدیدترین فبلت کهکشانی سامسونگ، گلکسی نوت ۴ نزدیک تر می شویم، محصولی که رقابت بسیار نزدیک و سختی با آیفون ۶ پلاس دارد. این شرکت کره ای همیشه به دلیل شیطنت ها و استفاده از موقعیت های گوناگون برای طعنه انداختن به رقیب دیرینه اش معروف بوده و حال، در واکنش به خم شدن آیفون ۶ پلاس -که با هشتگ Bendgate در شبکه های اجتماعی پخش شد- ویدیوی تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرده است.

در این ویدیو، سامسونگ از گلکسی نوت ۵.۷ اینچی خود تست های مختلفی برای نشان دادن مقاومت محصول اش در برابر سقوط از ارتفاع می گیرد و قدرت بدنه آن را به نمایش می گذارد. در یکی از این آزمایش ها نوت ۴ در زوایا و ارتفاعات مختلف به روی یک کفپوش فلزی سقوط می کند. در آزمایش دیگری، فبلت سامسونگ در یک محفظه آهنی قرار می گیرد تا شرایط سقوط در راه پله را شبیه سازی کنند و به همراه دستگاه، یک بطری نوشابه هم قرار می گیرد. در یکی دیگر از تست ها نشان داده می شود که دستگاهی در آزمایشگاه سامسونگ قرار دارد که به طور مداوم تلفن های همراه قرار گرفته در آن را از فاصله معینی به زمین پرتاب می کند.

جالب این که در این آزمایش ها هیچ گونه صدمه ای به دستگاه وارد نمی شود و نوت ۴ از این آزمایشات سربلند بیرون آمد و (آنطور که نشان داده شد) این دستگاه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. اما به هر حال باید صبر کرد تا این محصول عرضه عمومی شود و پس از آن، تست های دیگر کاربران و خریداران را مشاهده کرد تا ببینیم آنطور که سامسونگ در این ویدیو ادعا کرد، نوت ۴ از چنین مقاومت بالایی برخوردار است یا خیر.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Samsung-Galaxy-Note-4-Drop-Test.mp4"]

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato