فروش یک کلکسیون بازی های ویدیویی به قیمت 164 هزار دلار

یک کلکسیونر بازی های ویدیویی، آرشیو عظیم خود را با قیمت 164 هزار دلار به فروش گذاشته است. اگر گفته های Reel.big.fish در صفحه فروش eBay صحیح باشد، بیش از 50 سیستم و 5700 بازی درون این مجموعه وجود دارد.

وی ادعا می کند 50 سیستم ذکر شده از همه کمپانی ها و از همه دوران و نسل های کنسولی هستند. از آتاری و نینتندو و سگا گرفته تا کنسول های جدید سونی و مایکروسافت. حتی در یکی از علاقه خاصی آقا/خانم Reel.big.fish به کنسول نینتندو 64 را می بینیم. N64 از لحاظ تجاری کنسول موفقی نبود اما بازی های بزرگی برای آن ساخته شد. وی در چندین مدل و رنگ آن ها را جمع آوری نموده.

بازی ها عموما متعلق به اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 هستند. بیش از 4 هزار از 5700 بازی درون آرشیو او از عناوین نینتندو هستند که تقریبا به معنای تمامی بازی های کنسول های این کمپانی است (در صفحه فروش به تفصیل توضیحاتی در این مورد آمده است).

تصاویر نشان می دهند که این شخص در نگهداری آرشیوش نهایت دقت و ظرافت را به خرج داده. بازی های هر کنسول در طبقه بندی های منظمی کنار هم قرار گرفته اند و حتی برخی از شماره های مجله معروف Nintendo Power (که 2 سال پیش نشر آن برای همیشه متوقف شد) را هم می بینیم.

اگر توان خرید چنین مجموعه ای را ندارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویر خیره کننده ای از این آرشیو بزرگ را مشاهده کنید.

2

7

9

8

10

11

5

6

3

12

سرور ابری

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟