همه چیز درباره آیفون 13
تماشا کنید: کیبرد مایکروسافت برای ساعت های هوشمند مجهز به اندروید پوشیدنی ارائه شد

تماشا کنید: کیبرد مایکروسافت برای ساعت های هوشمند مجهز به اندروید پوشیدنی ارائه شد

مایکروسافت ماه گذشته با ارائه ی اپلیکیشن OneNote برای اندروید پوشیدنی نشان داد بدش نمی آید از این سیستم عامل و کاربرانش پشتیبانی به عمل بیاورد. در همین راستا کمپانی یاد شده امروز نیز دست به ارائه ی یک کیبرد جدید برای ساعت های مبتنی بر اندروید ویر زده و نام آن را Analog Keyboard یا کیبرد آنالوگ قرار داده است.

صفحه کلید یاد شده به شما اجازه می دهد تا با ترسیم حروف، کارکترهای مختلف و اعداد بر روی صفحه نمایش ساعت هوشمند خود به تایپ توسط آن بپردازید. این محصول نرم افزاری جدید مایکروسافت از صفحه نمایش های مربعی با رزلوشن ۳۲۰ در ۳۲۰ پیکسل و همچنین ساعت هوشمند موتو واچ پشتیبانی به عمل می آورد.

ایده ی پیاده سازی کیبرد بر روی صفحه نمایش ساعت های هوشمند برای بسیاری از کاربران جذاب نیست و آنها این شیوه را بسیار دشوار می دانند. کماکان مرسوم ترین روش برای وارد کردن متون به ابزارهای مذکور استفاده از تکنولوژی تشخیص گفتار و تبدیل آن به متن محسوب می شود.

با توجه به آنچه گفته شد حتی گوگل نیز تا کنون سعی نکرده است به ارائه ی صفحه کلید برای ساعت های هوشمند بپردازد. نمونه ی اولیه کیبرد مایکروسافت برای اندروید پوشیدنی از طریق این آدرس قابل دریافت است و این شرکت تلاش نموده راهنمای مفصلی را برای نصب آن ارائه نماید.

در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم به مشاهده ویدئویی از عملکرد آنالوگ کیبرد مایکروسافت بر روی اندروید پوشیدنی بپردازید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Microsoft-Android-Wear-keyboard.mp4"]

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato