همه چیز درباره آیفون 13
Octagon؛ سفری به دل هشت وجهی ها

Octagon؛ سفری به دل هشت وجهی ها

بازی های آرکید، علیرغم ظاهر صاف و ساده خود بسیار سرگرم کننده و لذت بخش هستند. این بازی ها داشتن یک گیم پلی خوب را نسبت به جنبه های بصری در اولویت قرار داده و عنصر "سرگرمی" را برای گیمر فراهم میکنند، چیزی که شاید در بازی های بلاک باستر و عظیم این روزها هم دیده نشود.

Octagon شاید در ظاهر یک آرکید مینیمال و کوچک باشد، با این حال در امر به چالش کشیدن شما بسیار بزرگ و غول آساست. در این بازی شما کنترل یک گوی هشت وجهی را در فضایی هندسی بر عهده دارید. به سبک بازی Temple Run، گوی گوشه دار رو به جلو حرکت می کند و در مقابلش موانع بسیار زیادی قرار دارد. این شمایید که باید با حرکت سریع انگشتان، در برابر موانع جاخالی داده و از روی آنها بپرید.

Octagon 2

اوایل بازی سرعت کم و موانع ساده اند، هر چه جلوتر می روید موانع بیشتر و سرعت هم سرسام آورتر می شود، تا جایی که تقریبا پیش روی غیر ممکن می شود. با توجه به بی پایان بودن بازی، هر چقدر رکورد بیشتری ثبت کنید، نامتان در جدول رده بندی برترین های Octagon بالاتر خواهد بود. Octagon به غیر از گیم پلی عالی، اتمسفری گیرا و جذاب دارد که همراهی موزیکی خوب، دوز هیجان و اعتیادآوری آن را به شدت بالا برده. این عنوان آرکید سرگرم کننده را می توانید به رایگان برای اندروید و با قیمت ۱.۹۹ دلار برای iOS دریافت کنید.

Octagon
  • Octagon
  • قیمت: رایگان (نسخه iOS با قیمت ۱.۹۹ دلار)
  • سازنده: Flow Studio
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۴.۵ / ۱۸ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور

 

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato