همه چیز درباره آیفون 13
از ماه ژوئن ال جی بیشترین افزایش سهم در بازار ابزارهای اندرویدی را داشته است

از ماه ژوئن ال جی بیشترین افزایش سهم در بازار ابزارهای اندرویدی را داشته است

کدامیک از تولید کنندگان ابزارهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید در بین ماه های سپتامبر و ژوئن توانسته است بیشترین رشد سهم در بازار مرتبط به این گجت ها را تجربه نماید؟ این عنوان متعلق است به برند کره ای ال جی که ظاهراً به لطف تلفن هوشمند LG G3 توانسته است افزایش سهم ۱.۷ درصدی را تجربه کرده و حالا سهم کلی ۱۰.۴٪ از بازار محصولات اندرویدی را در اختیار داشته باشد.

رقم یاد شده این برند را در جایگاه دوم و پایین تر از دیگر همتای کره ایش قرار می دهد که اکنون با افزایش سهم یک درصدی رقمی معادل ۵۷.۴٪ از بازار را به خود اختصاص داده است. آمار مورد بحث توسط Chitika و بر مبنای ابزارهای مورد استفاده توسط میلیون ها کاربر بر روی اینترنت جمع آوری شده و بازه ی زمانی که این آمار تهیه گشته از آغاز ماه سپتامبر تا انتهای این ماه بوده است.

نسخه ی جانبی از سیستم عامل اندروید که بر روی کیندل فایر محصول آمازون مورد قرار گرفته سبب شده است این کمپانی معروف نیز در کمال تعجب جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد و حالا در ابتدای ماه ژوئن صاحب ۶.۹٪ از سهم بازار ابزارهای اندرویدی باشد. البته نباید از خاطر برد که تلفن هوشمند آمازون موسوم به آمازون فایر در آمارهای مرتبط به فروش چندان موفق عمل نکرده است و کاربران استقبال خوبی را از آن به عمل نیاورده اند.

سهام موتورولا از ۶.۴٪ به ۶.۷٪ افزایش داشته و HTC که روزگار خوشی را تجربه نمی کند سهمش از ۵.۵٪ به ۴.۸٪ تنزل پیدا کرده است. یکی دیگر از مواردی که در این آمار جدید جلب توجه می نماید قرار گرفتن سونی در رتبه ی یازدهم و پس از برندهایی مانند آلکاتل و یا حتی Barnes and Nobel است که می تواند زنگ هشداری جدی برای این کمپانی ژاپنی محسوب شود.

نظرات ۵۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato