ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گوگل مدیر بخش مهندسی اندروید را به سمت مدیریت سیستم عامل کروم هم منصوب کرد

خبرگزاری وال استریت ژورنال می گوید گوگل معاون مدیر بخش مهندسی اندروید را در قسمت مهندسی سیستم عامل کروم هم منصوب کرده و از این ببعد، در هر دو حوزه به عملکرد تیم ها نظارت ...

حامد پورحسینی
نوشته شده توسط حامد پورحسینی | ۲۶ مهر ۱۳۹۳ | ۰۹:۳۲

خبرگزاری وال استریت ژورنال می گوید گوگل معاون مدیر بخش مهندسی اندروید را در قسمت مهندسی سیستم عامل کروم هم منصوب کرده و از این ببعد، در هر دو حوزه به عملکرد تیم ها نظارت خواهد کرد. هیروشی لاکهایمر به صورت هم زمان مسئولیت هر دو بخش را به عهده می گیرد و در عین حال، گزارش هایش را به ساندار پیچای، مدیر بخش اندروید و کروم ارسال می کند.

گوگل از مدتها پیش به این نکته اشاره کرده بود که اندروید و کروم در مسیر همگرا شدن قرار گرفته اند و این موضوع، رسما با خروج اندی رابین از بخش اندروید و انتصاب پیچای به عنوان مدیریت هر دو تیم آغاز شد. خبر امروز نشان می دهد که این دو پلتفرم در آینده به یکدیگر بسیار نزدیک خواهند شد. ژورنال می گوید لایکهایمر صرفا در مهندسی سیستم عامل کروم مشغول خواهد بود و نه مرورگر کروم، کروک کست و یا حتی تیم کروم بوک.

در کنفرانس Google I/O که اوایل امسال برگزار شد، گوگل از نحوه اجرا شدن اپلیکیشن های اندرویدی در سیستم عامل کروم خبر داد و ماه گذشته، اولین اپلیکیشن های اندرویدی در فروشگاه کروم قرار گرفت. با انتصاب لاکهایمر به عنوان مدیریت بخش مهندسی هر دو پلتفرم، به احتمال بسیار زیاد در آینده نزدیک شاهد یکپارچگی هرچه بیشتر اندروید و مرورگر کروم خواهیم بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (13 مورد)
 • LG Forever
  LG Forever | ۲۶ مهر ۱۳۹۳

  نمیدونم گوگل چرا اینقدر رو کروم سرمایه گذاری میکنه ؟!؟!

 • maria yekta
  maria yekta | ۲۶ مهر ۱۳۹۳

  فقط یک جمله میتونم بگم که عاشق گوگلم

 • TROOL
  TROOL | ۲۶ مهر ۱۳۹۳

  ریز تویه جمله بویه اسکی میاد خوب اشکالی نداره الان با هم مشارکت هم میکنن کامل میشن :-D

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی