کاربران ویندوز فون می توانند با اسکایپ نقاشی ارسال کنند

کاربران ویندوز فون می توانند با اسکایپ نقاشی ارسال کنند

به روز رسانی اخیر اسکایپ به شما این امکان را می دهد تا در حین گفتگوی تصویری با دوستان خود به نقاشی پرداخته و سپس این نقاشی را برای فردی که در حال مکالمه با آن هستید ارسال نمایید. قابلیت یاد شده در حال حاضر فقط بر روی نسخه ی پلتفرم ویندوز فون این اپیکیشن محبوب ارائه شده و اسکایپ سخنی از زمان افزودن امکان مذکور به نسخه ی مرتبط به iOS و اندروید به میان نیاورده است.

هفته ی گذشته این شرکت اپلیکیشن دیگری تحت عنوان Skype Qik ارائه نمود که با اقتباسی از اسنپ چت، کاربران را قادر می ساخت به یکدیگر پیغام های کوتاه ویدئو یی ارسال نمایند و این پیغام ها پس از مدت زمان مشخصی به صورت خودکار از بین می رفتند.

اضافه شدن قابلیت ارسال نقاشی نیز به نظر می آید تقلید دیگری از اپلیکیشن معروف اسنپ چت باشد و ظاهراً اسکایپ قصد دارد خیلی جدی کمبودهایی که نسبت به سایر محصولات رقیب احساس می نماید را جبران کند. همچنین این به روز رسانی تاخیرهایی که پیش از این در کار با اپلیکیشن مورد اشاره وجود داشت را برطرف کرده و زمان برقراری مجدد مکالمه پس از قطع شدن نیز بهبود یافته است.

اسکایپ در حال حاضر متعلق به کمپانی مایکروسافت است و شاید اولویت دادن به اپلیکیشن مرتبط به پلتفرم ویندوز فون و افزودن سریعتر قابلیت های جدید به آن از همین مسئله ناشی بشود.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato