آینده بیتز: ترکیب با آیتونز اپل

آینده بیتز: ترکیب با آیتونز اپل

مدت زمان زیادی از خرید بیتز توسط اپل گذشته ولی هنوز هیچ خبری از استفاده تجاری و آینده این شرکت به گوش نرسیده بود. اما به نظر می رسد مراحل ترکیب سرویس ها و تکنولوژی های ۲ شرکت به زودی آغاز می شود.

یکی از سوالاتی که به ذهن کاربران رسیده این بود که پس از این انعقاد، چه اتفاقی بر سر سرویس پخش موسیقی بیتز که با نام Beats Music شناخته می شود، رخ خواهد داد. هنوز هیچ پاسخی از سوی اپل منتشر نشده اما وال استریت ژورنال اعلام کرده که اپل بیتز موزیک را با سرویس موسیقی خودش ادغام می کند.

در ادامه مطلب با شما همراه خواهیم بود. 

به گفته این خبرگزاری و به نقل از یک منبع معتبر، اپل قصد دارد سرویس بیتز موزیک را پس از یک بازسازی مجدد در سال آینده به عنوان بخشی از آیتونز عرضه کند.

با توجه به گزارشی که ماه پیش منتشر گشتو در آن به تعطیلی قریب الوقوع این سرویس توسط بیتز اشاره شد، باید بگوییم آنچنان دور از ذهن نیست که اپل پتانسیل و تکنولوژی به کار رفته برای بیتز موزیک را در آیتونز و سرویس رادیوی خود به کار ببرد.

شایان ذکر است که این گزارش بخش کوچکی از اخبار مربوط به آیتونز بود. از آغاز سال جاری، فروش موسیقی در فروشگاه آیتونز حدود ۱۳ درصد در تمام کشورها کاهش یافته. متاسفانه اپل کمی دیر در عرصه پخش موسیقی آنلاین ظاهر شد اما ادغام سرویس بیتز موزیک می تواند کمک بزرگی برای این شرکت باشد.

می توان انتظار داشت در سال آینده یک شاهد یک سرویس قوی تر از اپل در حوزه موسیقی آنلاین باشیم.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato