سونی نخستین فروشگاه فن آوری آبی را با نام Xperia Aquatech افتتاح می کند

سونی نخستین فروشگاه فن آوری آبی را با نام Xperia Aquatech افتتاح می کند

سونی به عنوان اولین شرکتی که در حوزه عرضه تلفن های هوشمند و تبلت های ضد آب شناخته می شود. این شرکت محصولات سری زد خود را با گواهینامه ضد آب و ضد گرد و غبار عرضه می کند و بدین ترتیب توانسته در این حوزه درخشش خوبی داشته باشد.

اما این شرکت پا را فراتر نهاده و قصد دارد یک فروشگاه آبی به نام Xperia Aquatech را به زودی افتتاح کند. در این رابطه دفتر سونی مطلبی را برای ما ارسال کرد که از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب به مطالعه آن بپردازید.

دفتر ارتباطات سونی حوزه خاورمیانه و آفریقا خبر می دهد که کار را‌ه‌اندازی نخستین فروشگاه فناوری آبی Xperia با نام Xperia Aquatech در شرف اتمام است.

این فروشگاه که قرار است سوم دسامبر در ساحل دبی گشایش یابد، میزبان مشتریان منتخب سونی، افراد بسیار مهم و همچنین رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی است تا تجربه‌ای را که ممکن است خاطره ای ماندگار در ذهن آنها بیافریند را برایشان رقم زند. این تجربه شامل نمایش تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های ضدآب سری Xperia Z3 و همچنین لوازم جانبی در فروشگاه زیرآب Xperia Aquatech است.

رودیگر اودنباخ، قائم‌مقام خاورمیانه و آفریقای Sony Mobile دربارهٔ این فروشگاه گفت: «ما قول داده بودیم که سال ۲۰۱۴ سالی بزرگ‌تر، بهتر و برجسته‌تر، هم برای محصولات Sony و هم برای شیوه‌های معرفی این محصولات خواهد بود. Sony Mobile در حال حاضر مجموعهٔ گسترده‌ای از تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و لوازم جانبی با بالاترین رتبه‌بندی ضدآب را به مصرف‌کنندگانش ارائه می‌دهد و امروز ما با خلق نخستین فروشگاه فناوری آبی Xperia Aquatech گام بلندی را برمی‌داریم. این فروشگاه تجربه‌ای فرح‌بخش و  فراموش‌نشدنی را به تعدادی از مشتریان و مهمانان ما ارائه می‌کند و بار دیگر اشتیاق Xperia به نوآوری در بازار تلفن‌های هوشمند را برجسته می‌کند.»

به گفته سونی، به‌منظور ارائهٔ فرصت حضور به مشتریان در این رویداد، مسابقه‌ای تعاملی پیش از افتتاح فروشگاه برگزار خواهد شد و برندگان از این فروشگاه دیدن خواهند کرد.

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato