کریستالوکس؛ بازی با شش ضلعی ها

کریستالوکس؛ بازی با شش ضلعی ها

شش ضلعی ها ساختار جالبی هستند که از معماری بناهای عظیم گرفته تا اشکال ریز مولکول ها و ... می توان آن ها را یافت. بازی های موبایل زیادی هستند که برای طرح معما و ایجاد فضاهای پیچیده از شش ضلعی ها استفاده می کنند و کریستالوکس یکی از آن هاست، بازی ای که به ادعای سازندگانش بهترین راه برای تمرین مغز به حساب می آید (شاید بهترین نباشد اما یکی از بهترین ها می تواند باشد).

قانون بازی به این گونه است که باید شبکه های به هم پیوسته ای از لوله ها را کنار هم شکل داد. ظاهر و رابط کاربری اندکی تیره و وهم انگیز طراحی شده و حالت معما گونه به خود گرفته اند تا تمام تمرکز کاربر در مرکز قرار داشته باشد.

Untitled

در مجموع بیش از ۱۰۰ مرحله پازل در بازی وجود دارد که حل کردن هر کدام در ابتدا شاید طولانی نباشد اما جلوتر که بروید احتمالا چند دقیقه درگیر هر کدام باشید. کریستالوکس مرتبا آپدیت خواهد شد و مراحل جدیدی به آن ها اضافه می شود. بنابراین اگر بازی را سریعا به اتمام رساندید، منتظر مراحل سخت تر و جدیدتر باشید.

این مدل بازی های پازل تمرکز زیادی روی افزایش کارایی مغز انسان دارند و به نوعی تمرین ذهن به حساب می آیند. صداگذاری و موسیقی آرامش بخش بازی ها باعث می شود زمانی که سرگرمی این بازی هستید، ذهن تان را از همه چیز می کند. بازی به رایگان از طریق گوگل پلی قابل دانلود است.

Crystalux
  • Crystalux
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: IceCat Studio
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۸ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato