همه چیز درباره آیفون 13
Assassin's Creed Unity؛ از انقلاب فرانسه تا جنگ جهانی دوم در پاریس [تماشا کنید]

Assassin's Creed Unity؛ از انقلاب فرانسه تا جنگ جهانی دوم در پاریس [تماشا کنید]

تمامی پاریس زیر پای شماست. بدون اغراق، سازندگان Unity از نقشه های زمان انقلاب فرانسه برای ترسیم این شهر بزرگ استفاده کرده اند و همه ما می دانیم که پاریس چه بناهای عظیم و بزرگی در خود جای داده. تمامی این بناها با مقیاس ۱:۱ در یونیتی بازسازی شده اند. اما یک چیزی را فراموش کردیم: برج ایفل.

برج ایفل زمان انقلاب فرانسه اصلا وجود نداشته بنابراین باید یک اتفاقی بیافتد تا به گونه ای شاهد ایفل در یونیتی باشیم. ماشینی که محققین برای ورود به تاریخ از آن استفاده می کنند دچار مشکلاتی می شود و Arno، کاراکتر اصلی بازی چند صد سال در زمان سفر می کند و به جنگ جهانی دوم در پاریس می رسد.

در ابتدا احتمالا شوکه کننده باشد اما بیشتر که دقت کنید متوجه طراحی فوق العاده این بخش می شوید. Assassin's Creed: Unity در تاریخ ۱۱ نوامبر برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی منتشر خواهد شد. برای دریافت مرحله Chemical Revolution می توانید بازی را برای ۳ پلتفرم نام برده پیش خرید کنید.

همچنین در آینده بسته های الحاقی متعددی قرار است برای بازی عرضه شود که جنبه های دیگری از زندگی قاتلین را به نمایش می گذارد. برای تماشای ویدیو به ادامه مطلب مراجعه کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Assassin+Creed+Unity-Time-Anomaly-Trailer.mp4"]

 

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato