کریستین بیل از ایفای نقش در فیلم جابز انصراف داد

کریستین بیل از ایفای نقش در فیلم جابز انصراف داد

کریستین بیل از ایفای نقش در فیلم جابز انصراف داد

چندی پیش در دیجیاتو از احتمال ایفای نقش استیو جابز توسط کریستن بیل نوشتیم. اما اکنون به نظر می رسد فرآیند ساخت این بیوگرافی به مشکل جدیدی برخورده است.به گزارش Hollywood Reporter برخلاف اخبار منتشر شده، بیل علاقه ای به ایفای نقش جابز ندارد. به گفته این نشریه، این بازیگر انگلیسی خود را برای این نقش مناسب نمی داند. با توجه به سازگاری وی با ایفای نقش های چالش بر انگیز، انصراف او از بازی در این فیلم، غیر منتظره بود.

طبق برنامه ریزی های قبلی، فیلمبرداری این اثر به کارگردانی دنی بویل، باید زمستان امسال آغاز می شد. اما با توجه به کناره گیری بیل، احتمالا پروژه با تاخیر روبرو خواهد شد. به تازگی، اخباری مبنی بر انتخاب Seth Rogen جهت ایفای نقش استیو وزنیاک منتشر شده است؛ اما فعلا از جایگزین جدیدی برای کریستین بیل، جهت ایفای نقش اصلی اثر خبری نیست. طبق گزارش های قبلی، مت دیمن، بن افلک و بردلی کوپر، در طول این هفته جهت مذاکره درباره این نقش با بویل دیدار خواهند کرد.

ابتدا، دیوید فینچر به عنوان کارگردان و کریستین بیل به عنوان بازیگر نقش اصلی این اثر انتخاب شدند. سپس، فینچر و بیل، جای خود را به بویل و لئوناردو دی کاپریو دادند. در آخر نیز، دوباره بیل جهت ایفای نقش جابز انتخاب شد. حالا هم تنها دنی بویل، به عنوان کارگردان این اثر باقی مانده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا این فیلم پر سر و صدا، پس از پشت سر گذاشتن چالش های بسیار، در نهایت ارزش تماشا کردن پیدا خواهد کرد یا خیر.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل