ویندوز ۱۰ در حال تست و بهینه سازی برای تلفن های هوشمند است

ویندوز ۱۰ در حال تست و بهینه سازی برای تلفن های هوشمند است

ویندوز ۱۰ در حال تست و بهینه سازی برای تلفن های هوشمند است

مدتی است که نسخه ی پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ عرضه شده، اما در مورد به روز رسانی های مرتبط به موبایل این سیستم عامل حرف زیادی به میان نیامده است. اما از آنجایی که گفته می شود هدف نهایی مایکروسافت ارائه یک سیستم عامل یکپارچه با رابط کاربری بهینه شده برای ابزارهای گوناگون است احتمالا طی روزهای آتی خبرهای زیادی را در رابطه با ویندوز ۱۰ با رابط کاربری توسعه داده شده جهت تلفن های هوشمند مایکروسافت خواهیم شنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

به نقل از @Nawzil که یکی از منابع قابل استناد در مورد اخبار و شایعات پیرامون شرکت مایکروسافت محسوب می گردد، گفته می شود این کمپانی به صورت داخلی در حال تست سه بیلد متفاوت از ویندوز بر روی تلفن های هوشمندش است.

احتمال می رود دو بیلد در حال تست مرتبط به به روز رسانی های اساسی و بزرگ ویندوز ۸.۱ باشند و گمان می رود یکی از بیلدهای در حال آزمایش مرتبط به ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند است.

در حال حاضر آپدیت اول ویندوز فون ۸.۱ منتشر شده که بر مبنای آن کورتانا برای مناطق و کشورهای بیشتری ارائه گردید و انتظار می رود در آینده ی پیش رو به روز رسانی دوم نیز برای این نسخه از سیستم عامل موبایل مایکروسافت منتشر گردد، که در آن امکانات جدیدی برای کنترل میزان تبادل داده در اکشن سنتر تعبیه گشته و همچنین پشتیبانی از پردازنده های تازه معرفی شده نیز فراهم آمده است.

هر چند در مورد ویندوز ۱۰ برای تلفن های هوشمند اطلاعاتی منتشر نشده، اما حدس زده می شود در این نسخه از سیستم عامل یاد شده قابلیت مولتی تسک به صورت چند پنجره در کنار هم برای تبلت ها فراهم گشته باشد و البته کاربران بتوانند برای اولین بار آفیس تاچ را نیز تجربه کنند. باید منتظر ماند تا اخبار بیشتری از تست های داخلی مایکروسافت به بیرون درز پیدا کند تا معمای ویندوز ۱۰ و رابط کاربری بهینه شده اش برای تلفن های هوشمند حل گردد.

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل