آبرو ریزی جدید برای مایکروسافت؛ استفاده از سرفس به عنوان پایه نگه دارنده آیپد در برنامه زنده تلویزیونی

آبرو ریزی جدید برای مایکروسافت؛ استفاده از سرفس به عنوان پایه نگه دارنده آیپد در برنامه زنده تلویزیونی

موفقیت سرفس در بازار برای مایکروسافت از اهمیت بسیاری برخوردار است. از همین رو این شرکت تلاش بسیاری می کند تا تبلیغات مناسبی را برای جدیدترین نسل از تبلت خود به عمل آورد.

اما بعضی مواقع این تبلیغات با آبرو ریزی هایی همراه می شوند. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

یکی از سیاست های تبلیغاتی مایکروسافت، به نمایش درآوردن سرفس در برنامه های مختلف تلویزیونی است. در واقع با این کار مایکروسافت قصد دارد تا به صورت غیر مستقیم برای محصولش تبلیغ نماید و به کاربران نشان دهد که این دستگاه توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود بودجه کلانی که مایکروسافت برای این نوع تبلیغات در نظر گرفته، گاهی اوقات همه چیز مطابق انتظار پیش نمی رود. چند شب پیش، کارشناسان خبری شبکه CNN آبرو ریزی جدیدی را برای مایکروسافت به بار آوردند.

ماجرا از این قرار است که در یک برنامه زنده در CNN، که به تحلیل انتخابات آمریکا  اختصاص داشت، برنامه ریزی شده بود تا کارشناسان از سرفس هایی که در مقابل آن ها قرار دارد استفاده نمایند.

B1p8qg4IAAE003d-w600

اما گویی کارشناسان ارتباط چندانی با این دستگاه برقرار نکرده و ترجیح داده اند تا از آیپد خودشان استفاده کنند. بر همین اساس آن ها آیپد را بر روی سرفس قرار داده و در واقع از دستگاه مایکروسافت به عنوان پایه ای برای نگه داشتن تبلت خود استفاده کرده اند.

این موضوع در یکی از نماهای دوربین مشخص می شود و کاربران خیلی سریع آن را به خوراک شبکه های اجتماعی تبدیل می کنند.

البته این اولین بار نیست که تبلیغات مایکروسافت با نتیجه ای معکوس روبرو می شود. چندی پیش این شرکت طی قراردادی با NFL (فدراسیون فوتبال آمریکایی) تصمیم گرفت تا محصولات خود را در اختیار تیم های حاضر در لیگ قرار دهد.

اقدامات لازم صورت پذیرفت و سرفس در میان تیم ها توزیع گشت. اما در یکی از پخش های زنده مسابقه و در حالی که مربیان مشغول کار با سرفس خود بودند، گزارشگر مسابقه نتوانست اسم سرفس را به خاطر بیاورد و گفت: «نگاه کنید، آقای مربی مشغول تحلیل آمار بازی با "دستگاهی شبیه به آیپد" است»

نظرات ۱۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato