Solo2 وایرلس؛ اولین هدفون بیتس پس از ادغام با اپل

Solo2 وایرلس؛ اولین هدفون بیتس پس از ادغام با اپل

Solo2 وایرلس؛ اولین هدفون بیتس پس از ادغام با اپل

به نظر می آید بیتس عاقبت به انتظارها پایان داده و در کنار اپل آماده می شود تا اولین محصولش پس از ادغام با برند ساکن کوپرتینو را ارائه نماید.

کمی قبل تر و در سال جاری کمپانی مذکور دست به معرفی هدفون سیم دار Solo2 زد که آلترناتیوی ارزان تر برای محصولات خوش آوازه ی Studio به حساب می آمد، امروز و بر مبنای فایل هایی که از طریق کمیته ی ارتباطات فدارل به بیرون درز پیدا کرده است مشخص گشته بیتس نسخه یی بیسیم از مدل یاد شده را نیز توسعه داده و تولید نموده است.

همانطوری که در تصویر بالا که مرتبط به یکی از فایل های به بیرون درز پیدا کرده است می توان مشاهده کرد، نسخه ی وایرلس جدید از Solo2 از نظر طراحی ظاهری تفاوت چندانی با نمونه ی فعلی آن ندارد و تفاوت بین آنها تنها در پشتیبانی مدل جدیدتر از بلوتوث نسخه ۴.۰ و با مصرف بهینه انرژی است.

در اطلاعات مرتبط به محصول مورد بحث، اپل به عنوان تولید و تست کننده ی آن ذکر شده و حتی بر روی بسته بندی این هدفون نیز لوگوی شرکت مذکور درج گردیده است. در حالیکه جزئیات مرتبط به اولین محصول بیتس پس از ادغام با اپل تازه به بیرون درز پیدا کرده اما هنوز صحبتی از زمان عرضه و قیمت این هدفون وایرلس به میان نیامده است.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل