ابزار جدید اپل برای خارج کردن شماره تلفن از فهرست شماره های ثبت شده در iMessage

ابزار جدید اپل برای خارج کردن شماره تلفن از فهرست شماره های ثبت شده در iMessage

اپل آرام و بی سر و صدا ابزاری را منتشر کرده است تا سوئیچ کردن بین iOS و سایر تلفن های هوشمند قدری آسان تر گردد. این ابزار مبتنی بر وب به کاربران اجازه می دهد در هر زمان که بخواهند و بدون هیچ وقفه ای بتوانند شماره ی تلفن خود را از فهرست شماره های ثبت شده در سیستم iMessage حذف نمایند.

سرویس یاد شده اولین بار توسط یکی از کاربران سایت Reddit رویت گردید و در مورد آن اطلاع رسانی شد و انتظار می رود به کمک آن مشکل ناپدید شدن پیغام های متنی برطرف گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بسیاری از کاربران پیشین آیفون چندین سال است از عدم دریافت پیغام های متنی ارسال شده توسط دوستانشان گلایه دارند و گفته می شود این مشکل از جانب اپل ناشی می شود که حتی وقتی کاربران به تلفن های هوشمندی به غیر از آیفون سوئیچ می نماید کماکان این شرکت پیغام های متنی ارسالی به شماره ی آنها را به سمت سرورهای سرویس iMessage هدایت می کند.

از آنجایی :۷۷/ه iMessage امکانی محدود و منحصر شده به پلتفرم iOS است، افرادی که پیش از مهاجرت کردن به سایر پلتفرم ها این سرویس را غیر فعال نکرده باشند در دریافت پیغام های متنی از جانب سایرین با مشکلاتی مواجه می شوند.

بیشتر کاربرانی که تا کنون با مشکل یاد شده روبرو می گشتند تنها یک راه حل در مقابل خود داشتند که آنهم چیزی نبود جز خارج کردن ابزاری که پیش از این استفاده می نمودند از فهرست ابزارهای ثبت شده در اشتراک اپل شان.

با ابزار مبتنی بر وبی که همکنون ارائه شده تنها کاری که لازم است انجام دهید، وارد کردن شماره ی تلفن تان است تا برای همیشه از فهرست شماره های ثبت شده در سرویس iMessage خارج گردد. پس از وارد کردن شماره تلفن، اپل یک کد تائید را از طریق پیامک به کاربر ارسال کرده و در صورتیکه وی آن را مجدداً در مرورگرش وارد نماید عملیات مورد اشاره سرانجام خواهد یافت.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato