همه چیز درباره آیفون 13
عرضه گلکسی A3 و گلکسی A5 به دلیل مشکلات خط تولید سامسونگ به تعویق افتاد

عرضه گلکسی A3 و گلکسی A5 به دلیل مشکلات خط تولید سامسونگ به تعویق افتاد

پس از مدت ها و بعد از انتقادهای فراوان از ساخت تلفن های هوشمند پلاستیکی سامسونگ بالاخره تعدادی تلفن هوشمند فلزی را روانه بازار کرد. هر چند که مشخصات این محصولات در حد پرچمدارانی که کاربران انتظار داشتند نیست و به نظر می رسد از سخت افزاری مشابه آیفون های گذشته بهره می برند. اما این تولید تلفن های هوشمند فلزی کار آسانی نیست، حتی برای شرکت بسیار بزرگی چون سامسونگ.

گلکسی A3 و گلکسی A5 در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۴ و به صورت همزمان معرفی شدند، اما ظاهرا سامسونگ با مشکلات مختلفی برای ساخت این محصولات مواجه شده است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

بنا به اعلام SamMobile، اولین تلاش شرکت سامسونگ برای ساخت تلفن های هوشمند تماما فلزی، این شرکت با بازدهی تولید بسیار کمی مواجه شده است. بنا به گزارشات، محصولات تولید شده کیفیت مورد انتظار سامسونگ را ندارند و در حال حاضر فقط ۵۰ درصد محصولات تولید شده از کیفیت مطلوب برخوردار بوده اند.

مشکلاتی که در تولیدات شرکت سامسونگ وجود دارد نشان دهنده ی این موضوع است که چرا دو تلفن هوشمند گلکسی A3 و گلکسی A5 در ابتدا قرار است وارد بازار آسیا گردند. فعلا تعداد زیادی از این محصولات ساخته نشده و سامسونگ علاقمند است تا ببیند پس از عرضه ای دستگاه های مورد بحث در بازارهای آسیایی، میزان فروش چگونه خواهد بود. ضمن اینکه باید این نکته را در نظر داشته باشیم که بازارهای آسیایی و بخصوص چین، پر است از تلفن های هوشمند رده بالا با قیمتی پایین تر از محصولات فلزی سامسونگ.

به نظر شما دو دستگاه یاد شده، فروش خوبی خواهند داشت؟

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato