TruSloMo؛ اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاری ویدئوهای صحنه آهسته در شبکه های اجتماعی

TruSloMo؛ اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاری ویدئوهای صحنه آهسته در شبکه های اجتماعی

امکان ضبط ویدئوهای صحنه آهسته با نرخ فریم ۲۴۰fps، از خصوصیات جذاب آیفون ۶ و ۶ پلاس به شمار می رود که روز به روز، اپلیکیشن های مربوط به آن نیز در حال گسترش و بروزرسانی هستند. احتمالا به این موضوع واقفید که شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام و واتس اپ، افکت های صحنه آهسته را از ویدئوهای شما حذف می کنند.

به کمک TruSloMo، از این به بعد قادرید ویدئوهایتان را بدون حذف افکت اسلوموشن در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

TruSloMo اپلیکیشن جدیدی نیست و کاربران اپل با آن ناآشنا نیستند؛ در نسخه های قبلی آن هم می توانستید اقدام به اشتراک گذاری ویدئوهای صحنه آهسته با نرخ فریم ۱۲۰fps بکنید. با عرضه آیفون ۶ و ۶ پلاس، به تازگی نسخه جدید این اپلیکیشن همراه با بهینه سازی هایی منتشر شده که تجربه آن را برای کاربران اپل واجب می کند. نسخه ۲.۲ این ابزار، به غیر از پشتیبانی از ویدئوهای ۱۲۰fps، امکان اشتراک گذاری ویدئوهای ۲۴۰fps را هم برای کاربرانش فراهم کرده.

استفاده از قابلیت به اشتراک گذاری TruSloMo رایگان است، اما برای بهره مند شدن از قابلیت های ویژه نیازمند صرف اندکی هزینه هستید. با پرداخت ۹۹ سنت در محیط اپلیکیشن، قابلیتی برایتان فراهم می شود تا روی یک ویدئوی مثلا ۲ دقیقه ای، در چندین مقطع از افکت صحنه آهسته استفاده کنید. سپس می توانید ویدئوی ویرایش شده را بدون ذره ای افت کیفیت، در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

TruSloMo را می توانید برای دستگاه هایی از iOS 7 به بعد پشتیبانی می کنند، به رایگان دانلود کنید.

TruSloMo
  • TruSloMo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: William Wu
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۶.۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato