اپلیکیشن ایمیل IBM از عادات و رفتار شما برای بهینه شدن استفاده می کند

ایمیل های کاری گاهی اوقات خسته کننده و طاقت فرسا می شوند اما IBM با کلاینت ایمیل Verse مطلع است که چگونه می توان این فرآیند را بهبود بخشید و ایمیل ارسال کردن را ساده و سریع نمود. Verse از عادات و اعمال شما یاد می گیرد و همه چیز را دسته بندی می کند.

برای مثال، اگر با تعداد خاصی از همکاران خود مرتبا در تماس هستید، Verse آن ها را به لیست افراد اولویت دار می آورد و اگر ایمیلی دریافت کردید سریعا میزان اهمیت آن را به شما اطلاع می دهد. یا اگر دوست دارید فرد منظم و خوش قولی باشید، Verse مایل است به شما تلنگری بزند تا هیچ وقت جلسه های تان را فراموش نکنید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اپلیکیشن جدید IBM تمرکز خاصی روی جستجو دارد. بنا به اظهارات این شرکت، یافتن فایلی خاص، پیام های قدیمی و مکالمات بسیار ساده و سریع خواهد بود. حتی این امکان وجود دارد که ابر کامپیوتر واتسون با Verse دست به دست هم دهند تا این اپلیکیشن به کاربردهایی فراتر از آنچه فکر می کنیم برسد.

نسخه بتای Verse این ماه برای تعداد اندکی از مشتریان و همکاران شرکت IBM تنها روی دسکتاپ در دسترس خواهد بود اما در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۵، ورژن نهایی منتشر می شود. IBM تصمیم دارد Verse را به صورت Freemium عرضه کند، به این صورت که استفاده کلی از برنامه رایگان خواهد بود اما برای بهره وری از تمام ویژگی ها نیاز به پرداخت مبالغی اندک است.

انتظار می رود که نسخه های اندروید و iOS این برنامه اندکی پس از عرضه نسخه دسکتاپی منتشر شود.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/IBM-Verse-Changing-the-way-you-work.mp4"]

 

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟