Absorption؛ جاذب دشمنان

مدت هاست عادت کرده ایم که در بازی های ویدئویی، دشمنان را با تفنگ و شمشیر، لِه کردن، مشت زدن یا پرتاب کردن از بین ببریم؛ اما حتما موافقید که خیلی کم پیش آمده تا از طریق جذب، آنها را به کام مرگ بفرستیم! Absorption بازی خلاقانه ای است که این امکان را برای شما فراهم می کند.

برای آشنایی بیشتر با محصول جدید iamRo (که چندی پیش بازی زیبای Rotate از آن را به شما معرفی کردیم)، در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

گیم پلی Absorbtion بسیار ساده و خلاقانه است؛ انگشتتان را روی دایره چرخان گذاشته و در عین جاخالی دادن از موانع، دشمنان را جذب کنید تا درونشان خالی شود. با عمل جذب، دشمنان شما از بین رفته و به مراحل بالاتر صعود خواهید کرد.

اگر بتوانید به مدت ۳۵ ثانیه خود را از برخورد به دشمنان یا دیوار مصون نگه دارید، یک ضربه قدرتی تحت عنوان Super Drain به شما داده می شود که با استفاده از آن، یک اشاره برای از بین بردن کلیه دشمنان موجود در صفحه کافیست.

Absorption 2

این بازی جذاب و اعتیادآور از ۳۵ مرحله بسیار دشوار تشکیل شده و پیش روی در آن نیازمند تسلط بر اعصاب و تمرکز و دقت بسیار بالاست. اگر احساس می کنید که این شرایط را دارید، همین حالا نسبت به دانلود این بازی رایگان اقدام کنید.

برای آشنایی بیشتر با Absorption، از شما دعوت میکنیم ویدئویی کوتاه از گیم پلی آن را مشاهده بفرمائید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Absorption%20iOS%20_%20Android%20-%20Gameplay%20Trailer.mp4"]

Absorption
  • Absorption
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: iamRo
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۸.۲ / ۱۵ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato