سونی دوربین بدون آینه A7 II را معرفی کرد

سونی دروبین پیش رو، فول فریم و بدون آینه خود موسوم به A7 را به روز رسانی کرده و اکنون مدل تکامل یافته ای از آن تحت عنوان A7 II را معرفی نموده که ثبت تصاویر با آن به مراتب لذت بخش تر خواهند بود. A7 II از یک لرزشگیر ۵ محوره بهره مند شده، قابلیتی که اولین بار در دوربین Olympus OM-D E-M5 و در سال ۲۰۱۲ عرضه گردید و تا پیش از این هرگز بر روی یک دوربین فول فریم ارائه نشده بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در واقع محصول مورد اشاره را می توان اولین دوربین بدون آینه سونی دانست که لرزشگیری با تکنولوژی بسیار پیشرفته به صورت کامل در بدنه اش پیاده سازی شده است و بر همین اساس کاربر می تواند فارغ از لنز مورد استفاده و حتی در نور کم نوردهی یا اکسپوژر های طولانی تری را تجربه نماید.

سونی همچنین در A7 II سیستم اتوفوکوس را نیز بهبود بخشیده و ادعا می نماید که سرعت قفل شدن آن بر روی سوژه نسبت به مدل پیشین ۳۰ درصد سریعتر گشته، که در صورت صحت این ادعا می توان گفت یکی از ضعف های اصلی و بزرگ A7 مرتفع شده است.

[videojs mp4="http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/600/b6ddeaef37f4cd7e2b8c92dca7bf853e1797210.mp4"]

همچنین این برند ژاپنی با برخی از تغییرات جزئی طراحی ظاهری سعی کرده است احساس بهتری را از در دست گرفتن دوربین جدیدش پدید بیاورد، اما مشخصات فنی اصلی A7 II تغییر به خصوصی نداشته اند و هنوز از همان سنسور ۲۴ مگاپیکسلی به کار رفته در مدل پیشین استفاده گشته است.

دوربین مورد بحث از پنجم دسامبر با قیمتی معادل ۱۶۰۰ دلار ابتدا روانه ی بازار ژاپن خواهد شد و احتمالاً کمی بعد راه خودش را به سایر بازارها باز نماید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟